Gjest Skrevet 12. desember 2008 #1 Skrevet 12. desember 2008 Jeg har tre stk. En rose på skulderen, navnet mitt på underarmen og en svart/lilla på siden av halsen:) Når lille jenta vår kommer skal jeg tatovere en liten stjerne med navnet og fødselsdatoen hennes på ankelen.
Angeldoll m/ desemberprinsesse Skrevet 12. desember 2008 #2 Skrevet 12. desember 2008 Jeg har en del, kan man si.
Anonym bruker Skrevet 12. desember 2008 #3 Skrevet 12. desember 2008 Jeg forstår ikke helt hvorfor du eller andre har behov for å ha deres eget navn på kroppen. Lurer rett og slett på hvorfor? Redd du skal glemme navnet ditt:) Har et sleksmerke på hoftekula i brunt/grått/sort, som et par i familien har. En form for sommerfugl/alv er plassert mellom skulderbladene, og jeg har flere stjerner nede på foten. Laget min første stjerne er da jeg var 16 år og mistet pappa. Lager en stjerne for hver gang jeg mister en som står meg nær og føder et barn. Nå er pappa der sammen med barnebarna sine, og bestemor også.
Anonym bruker Skrevet 12. desember 2008 #4 Skrevet 12. desember 2008 Jeg har, og jeg anger meg ihjel! Noe så idiotisk!
2Kjønn3Stønn9MånederOg1Sønn Skrevet 12. desember 2008 #5 Skrevet 12. desember 2008 Jeg har 11 stk, tok den siste i går med initialene til sønnen min, elsker tattoveringer:)
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #6 Skrevet 12. desember 2008 Den om " at jeg er redd for å glemme navnet mitt" er litt oppbrukt. Hvorfor kan man ikke tatovere navnet sitt? Jeg syns navnet mitt er kjempefint og spesielt så hvorfor kan jeg ikke tatovere det og vise den frem?
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #7 Skrevet 12. desember 2008 Så på profilen din Angeldoll. Mange kule tatoveringer der:) Jeg vil også ha maaaaange fler. Bryr meg ikke om hva andre syns om det:)
Anonym bruker Skrevet 12. desember 2008 #8 Skrevet 12. desember 2008 jeg har 3 stk: En sommerfugl på fremsiden av hofta Et hjerte med forbokstaven til samboeren på høye side av korsryggen En palyboybunny på venstre skulder, den angrer jeg bittert over, var ung og dum! Skal gjøre den om til et hjerte med navnet til sønnen min rundt:)
Anonym bruker Skrevet 12. desember 2008 #9 Skrevet 12. desember 2008 Jeg har en på ræva mi som det står: FAEN på!!
Anonym bruker Skrevet 12. desember 2008 #10 Skrevet 12. desember 2008 Jeg har en tatovering på ankelen. Veldig fornøyd med den. Svinger seg rundt ankelen og ut på fotbladet. http://www.letsbuzz.no/torkjellmeny.html
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #11 Skrevet 12. desember 2008 Den var fin:) Jeg og typen skal dra til Miami om to år og da har vi lyst til å tatovere oss hos Miami Ink. Hadde vært kult. Kusina mi er i statene nå og hu og typen tatoverte seg der.
Angeldoll m/ desemberprinsesse Skrevet 12. desember 2008 #12 Skrevet 12. desember 2008 Tusen takk lillenurket.
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #13 Skrevet 12. desember 2008 Ble faktisk litt misunnelig på deg for jeg har så lyst på mange selv. hehe
Anonym bruker Skrevet 12. desember 2008 #14 Skrevet 12. desember 2008 Takk! :-) Jeg er kjempe fornøyd med den selv også. Kunne tenkt meg flere, men et slikt stunt som det der trorjeg ikke jeg gjør en gang til. Tatovøren tegnet bare ret på ankelen min, så jeg visste ikke helt hvordan dn ville bli når den var ferdig. Men den ble jo flott da!
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #15 Skrevet 12. desember 2008 har snart en full rygg, en på hvert håndledd, en på magen, en på ankelen, og planlegger en arm sleev, og en på hofta som er knyttet til den på ryggen gleder meg masse til jeg kan begynne å tatovere meg igjen etter fødselen
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #16 Skrevet 12. desember 2008 Morro at det er flere som har planer om flere:) Høres ut som om du har brukt endel penger på tatoveringer whitelily. Anonym 17.44. lever litt "farlig" du da.. hehe Men man må jo egentlig stole på den som tatoverer at de gjør en bra jobb. Man skal jo tross alt ha de livet ut. Har faktisk tenkte på noe selv som snurrer seg litt rundt på ankelen men har litt dårlig fantasi. Ikke er jeg flink til å tegne heller. dessverre..
Anonym bruker Skrevet 12. desember 2008 #17 Skrevet 12. desember 2008 Jada, jeg lever nok litt farlig, men kan helle ikke tegne selv. Da må man stole på andr :-)
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #18 Skrevet 12. desember 2008 Morro å leve litt farlig også da:) Planer om noen flere tatoveringer da?
Anonym bruker Skrevet 12. desember 2008 #19 Skrevet 12. desember 2008 Jada, jeg har jo det. Er liksom litt bitt av basillen. hehe Men jeg vil ikke ha for mange da jeg ikke synst det er så veldig pent. Men jeg vil nok bruke litt tid på å finne moiv og plassering til neste gang. Har en frosk på håndleddet som jeg tok da jeg var 18. Den er ikke så veldig pen kan jeg love deg!
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #20 Skrevet 12. desember 2008 hehe ja det begynner å bli noen penger, men mange av de jeg har på ryggen er tatt i utlandet og det er billigere enn her hjemme...men har også fått en billiger pris nå når jeg tar hele ryggen hos samme tattovør og også skal bygge ut armen og hofta på sammen sted
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #21 Skrevet 12. desember 2008 Hehe, er vanskelig å ikke ta flere når man først har tatt en. Jeg tok min første da jeg var 16 år. En rose på skulderen og angrer ikke. Men ei venninne tok en bamse på skulderen da hu var 16 og nå angrer hun skikkelig. (20 år i dag) Jeg har tatoveringer bare på steder jeg kan skjule de jeg da.
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #22 Skrevet 12. desember 2008 ligger ett par bilder på profilen min nå, men de er ikke så lette å se er finere i virkeligheten synes nå jeg da ..
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #23 Skrevet 12. desember 2008 Det er kult:) Får du mange kommentarer på tatoveringene? Er jo mange som syns det er stygt og bortkasta penger.
Gjest Skrevet 12. desember 2008 #24 Skrevet 12. desember 2008 får endel sjokkerte blikk i bhg der jeg jobber når det blir sommer og klærne er mindre tildekkende men de fleste synes det er fint, og når man er kjent med meg så ser man at det kler meg godt får sjelden høre at det er stygt og bortkastet penger, er nok bare pappa som sier det hehe.. men min rygg blir jo ikke heldekkende selv om hele ryggen tatoveres, bruker en prikke teknikk som ikke gjør at det blir heldekkende, og samtidig ganske feminint synes jeg ser det bedre på bloggen min vil jeg tro .. http://whitelily.blogg.no/
Anonym bruker Skrevet 12. desember 2008 #25 Skrevet 12. desember 2008 Ja,har 4stk,angrer som fy.Tok før det var poppis å ha tatoveringer,er gammel hehe..34år.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå