Anonym bruker Skrevet 24. mai 2012 #1 Skrevet 24. mai 2012 Det er min sønn nemlig. Og den som ligger i magen tror jeg kommer til å bli enda penere, jente dette da. Men mistenker at dette er noe alle synes om sitt barn, eller hva?
Cat.68 Skrevet 24. mai 2012 #2 Skrevet 24. mai 2012 (endret) Ja det er dem.....<3 Endret 24. mai 2012 av Cat.68
Anonym bruker Skrevet 24. mai 2012 #3 Skrevet 24. mai 2012 Hehe.... Joda, selvfølgelig er mine barn de nydeligste barna jeg vet om:-) men et av barna mine vekker oppsikt og kommentarer på gata, i butikken og på andre offentlige steder pga utseendet sitt, så han er nok veldig pen rent objektivt sett også;-)
Gjest Dotto Skrevet 24. mai 2012 #4 Skrevet 24. mai 2012 Ja! Hun har fått myye oppmerksomhet ute blant folk i hele sitt 2.5 år gamle liv, der de har kommentert hvor utrolig nydelig hun er. Stolt mamma da ja, og enda litt mer stolt når de fleste sier at hun er lik meg Selv om jeg er mamman hennes, så vet jeg, objektivt sett at hun er helt usedvanlig nydelig, der hun går med sitt nydelige lyse hår og KNALLblå, store øyner <3
OnTheRun Skrevet 25. mai 2012 #5 Skrevet 25. mai 2012 Jeg syns jo de er veldig vakre selvsagt. En av dem er nok ganske pen i andres øyne også for det får vi høre fra kjente og ukjente nesten hver dag.
petite fleur Skrevet 25. mai 2012 #6 Skrevet 25. mai 2012 De er nok helt ordinære, søte barn i andres øyne. I mine (og resten av min familie) er de selvsagt de vakreste barna på jord.
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2012 #7 Skrevet 25. mai 2012 Ja, han er faktisk det! Må ha det fra pappan...
☆☆☆ Skrevet 25. mai 2012 #8 Skrevet 25. mai 2012 Selvfølgelig Andre kan vel finne på å påstå at hun er ordinær..
bobbelfru Skrevet 25. mai 2012 #9 Skrevet 25. mai 2012 Ja det er hun, synes vi og resten av familien. Datteren min har også en utrolig utstråling som berører alle i sin nærhet.
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2012 #10 Skrevet 25. mai 2012 Ja, det er de. Får ofte kommentarer fra både kjente og ukjente på at de er så vakre. Er utrolig stolt av dem:-)
Mandalas Skrevet 25. mai 2012 #11 Skrevet 25. mai 2012 Ja, det er de nok Ikke de vakreste i verden, jeg er da ikke helt fjern. Men bittelitt over gjennomsnittet, hehe.
Tingenes Herre Skrevet 25. mai 2012 #12 Skrevet 25. mai 2012 Ja, dette er noe alle synes om sitt barn. Helt fantastisk at det er sånn! Kjipt hvis man helst ville ha byttet med naboen ;-)
Gjest Sekretøsa Skrevet 25. mai 2012 #13 Skrevet 25. mai 2012 Nei, absolutt ikke. De er helt vanlige. Sønnen min var utrolig nydelig som baby, men nå er han helt vanlig. Den ene niesen min derimot er usedvanlig vakker. Den nydeligste ungen jeg har sett... Men som alle andre synes om sine barn er jo mine de søteste
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2012 #14 Skrevet 25. mai 2012 Nei, det er de ikke, men det er likevell mange utenforstående som påstår det.
Gjest yrild Skrevet 25. mai 2012 #16 Skrevet 25. mai 2012 Jeg får utrolig mye komplimenter for barna mine... og selv synes jeg selvfølgelig at de er verdens nydeligste, men jeg føler nesten at andre synes de er penere enn jeg synes de er... ;-) Lille jenta vår har veldig søte små trekk og utrolig mye hår for å være en liten baby og jeg ser at hun er mye penere enn babyer på sin alder, men må innrømme at jeg tror dette vil jevne seg ut ettersom de andre babyene gror til. Lillemann er pen, men ser ut som en helt vanlig norsk gutt, men når pappaen er fra Latinamerika synes jo alle latinere rundt her at han er ekstreeeeeemt pen med sine blå øyne og gullhår :-)
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2012 #17 Skrevet 25. mai 2012 Alle synes vel at deres barn er de fineste? Men ja, sønnen min får veldig mye komplimenter fra kjente og ukjente, og han gjør seg veldig godt på bilder, er kjempefotogen (ikke arvet fra mamma...), så han er nok usedvanlig pen, enn så lenge hvertfall. Han er ikke 1 år enda. Har sett babyer før som har vært verdens nydeligste men som ikke blir så pene når de vokser til.
Major HotLips Houlihan Skrevet 25. mai 2012 #18 Skrevet 25. mai 2012 Tror ikke foreldre kan svare på sånt og være 100 % objektiv, de vil alltid bli farget av sin relasjon til barnet. Og tilbakemeldingene man får på sitt barn vil jo alltid være positive, det er jo ingen som kommer til en mamma eller pappa og sier at barnet ditt er stygt eller bare helt ordinær? Så, om mine barn er pene? Ja, selvfølgelig er de det og ALLE som jeg prater med syns også det ;)
Lille- MO Skrevet 25. mai 2012 #19 Skrevet 25. mai 2012 Ja synes jo såklart min gutt er den nydeligste jeg har sett hehe.. rart om jeg hadde svart noe annet. Han har stoore grønn-brune øyne, mørkebrune korketrekkere og gyllenbrun hud god blanding og jeg tror han er en utrolig vakker gutt for andre enn meg også, da helt ukjente stopper meg for å fortelle hvor nydelig han er:) det er kjempekoselig å høre, men det viktigste er jo at han er verdens herligste gutt for meg og jeg tenker jo når helt ukjente må stoppe for å si hva de synes om han, så er det jo sant. hadde de ikke ment det ville de jo gått videre uten å si noe men så er jo også smaken som baken
Høna08 Skrevet 25. mai 2012 #20 Skrevet 25. mai 2012 Storebror er pen synes jeg, mens lillesøster vil jeg faktisk ikke kalle pen men supersjarmerende Jeg ser at det er mange småjenter som er søtere og penere enn hun, men ikke mange som slår henne på sjarmen!
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2012 #21 Skrevet 25. mai 2012 Nei, det er mange unger som er "penere" enn sønnen min. Men han er utrolig søt! Får høre det hele tiden når vi er ute. Faren er afrikansk, men sønnen vår har blitt veldig lys. Han ser ut som om han er fra sør-amerika. Gyllen hud, stor trutmunn og mørkebrune krøller. Store øyne.
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2012 #22 Skrevet 25. mai 2012 Nei. Gutten min er nok bare en gjennomsnittsgutt. At han ikke er spesielt pen har jeg aldri brydd meg om, han har en flott personlighet. Jenta mi er bare baby enda, så hun er jo baby-søt. Men slekter hun på meg blir hun nok helt gjennomsnitlig hun også. Det synes jeg er bra, pene barn får dessverre veldig mange tilbakemeldinger på utseendet sitt og det synes jeg er et dårlig fokus.
Hybelkanina Skrevet 25. mai 2012 #23 Skrevet 25. mai 2012 I mine øyne er sønnen min det vakreste vesen som noensinne har satt sine ben på denne jord. Har fått kommentarer fra folk om at han er nydelig, spesielt tror jeg det er fordi han omtrent alltid er blid og smiler til alle, mens han blafrer med sine laaaange øyenvipper. For folk flest tror jeg nok han utseendemessig oppfattes som helt ordinær, men han vinner mye på sjarmen sin. Jeg velger å tro at man kommer lengre her i livet med sjarm og et vinnende vesen enn et perfekt utseende.
Anonym bruker Skrevet 25. mai 2012 #25 Skrevet 25. mai 2012 Blir veldig overrasket over hvor mange som synes barna deres er usedvanlig pene. Og er det virkelig en egenskap dere setter høyt hos barna deres?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå