Gå til innhold

Venter dere jente eller gutt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi venter gutt, terminen flyttet èn dag frem, fra 14.06 til 15.06 :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Venter jente og gutt

:)

Terminen flyttet fra 8/6 til 10/6. Tror terminkalkulatorene beregner 2 dager mindre enn jordmødrene.

Skrevet

Vi vente en jente.

Skrevet

Ser ut som det blir ei lita prinsesse til her :D

Skrevet

ny termin er forresten 16 juni

Skrevet

Jippi! Har 3 keiserar, å nr fira blir ei jenta:)) spennande!

Skrevet

Gutt her -termin flyttet 1dag til 9 juni. Har 3 jenter fra før,så det blir veldig stas med en lillebror :-)

Skrevet

Har tre gutter fra før, og nå ser det ut som det blir ei lita jente. Terminen er den samme som jeg har regnet med fra før, 12.06.12.

Skrevet

Her blir det en gutt. Terminen er flytter fra 19. Juni til 10. Juni.

Skrevet

Gutt her også :)

Skrevet

Fikk vite at jeg venter en jente for to dager siden :) LYKKE!!!!!

Skrevet

Ser ut til at det blir jente her også :)

Har en gutt fra før, så vi syns det var gøy å få vite at det mest sannsynlig blir jente denne gangen :)

Skrevet

Vi får en gutt til! Ingen tvil :)

Skrevet

Vi for også en gutt:) virker som det blir mange smågutter i juni gitt:P mens termin 22 juni, ul termin 23 juni:)

Skrevet

Her kommer det også en gutt :), termin 19 juni. Vi har en en gutt på 8 år en jente på 4 år, så blir kjempe koselig, men en ny liten prins

Skrevet

Vi venter ei jente :) Det hele ble mer virkelig da vi fikk se et aktivt lite menneske inne i magen :) Gleder oss stort til sommeren! :)

Skrevet (endret)

Her kommer det mest sannsynlig en lillebror!!! Terminen er 14. juni!!! :)

Endret av bollefrua
Skrevet

En liten gutt her også. Har hatt det på følelsen hele tiden ;)

Skrevet

Her blir det ei jente =D

Terminen ble flyttet fra 7.juni til 4.Juni (hun kommer når hun kommer) :)

 

Tenk det....ei lita prinsesse! Vi gleder oss masse! Vi var overbevist om at det skulle bli gutt...siden det bare var gutter på min samboers side. Men jeg hadde en liten følelse på at vi kom til å ta feil....åh jaggu det gjorde vi..Hahahahaaa

 

Min Svigermor ble så glad...hun har 3 sønner og har alltid ønsket seg ei datter. Mens hennes eldste sønn fikk 2 gutter. og nå kommer hennes første jente-barnebarn :) Det skal bli kjekt :)

 

Jeg er ikke helt fan av rosa...men jeg vet nå at det blir nok rosa på lille jenta :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...