Gå til innhold

Jeg har et forhold til mannen til ei her inne på BIM... :-(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg fant ut av det idag...Han var en snartur innom meg, og da han kom inn satt jeg foran pc'n. Han spurte nysgjerrig hva jeg gjorde, og jeg svarte at jeg var inne på barnimagen. Da svarte han: "Ikke du også...Kjerringa hjemme gjør ikke annet hun også!"

 

Jegg vet jeg ikke burde ha startet dette med han da jeg visste at han hadde noen andre, men det vi har sammen er så spesielt..

Men likevel, nå føler jeg meg så råtten at jeg ønsker å avslutte dette. Han kommer AKDRI til å si noe til sin kjære. Han takler ikke den offentlige ydmykelsen, som han sier..Han er vel ansett blant sine kjente, har et bra yrke og et "lykkelig" liv med sin lille familie.

 

Huff...:-S

 

Jeg håper du som er dama hans leser dette, og finner ut av det. Har det vært ekstra overtid i det siste? Eller hva med den forretningsreisen hans, som faktisk ikke var i en annen by slik han sa...

 

huff!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Dere har ett lite barn nå, og du er gravid..

 

Han er ikke noe glansbilde, og ikke noen jeg ville ha snudd meg etter på gata. Men det er hvem han er som gjør meg mo i knærne..Han vet liksom hva han skal si hele tiden, og er ganske smart.

 

En aldri så liten ølmage har han også:P

Skrevet

Du avslører deg på måten du ordlegger deg på lille troll!

Skrevet

Når Trollmor har lagt sine elleve små troll.....:)

Skrevet

Er utroskap trolleri?

 

 

Skrevet

så sitter hun på BIM...

Skrevet

Hehe, morsomt å se dere som tror dette er tulleinnlegg!:)

 

Nesten som jeg håper at du som er hans kjære faktisk er en av de som har svart, og som finner ut av det senere; enten ved at du buster han eller noe..

Det er jo tydeligvis noe han ser mer i meg enn deg.

 

Forbokstaven hans er i tillegg S.

 

Nå ble sikkert mange lettet.,.

 

 

HI

Skrevet

Hvis det er min mann så syns jeg jaggu det er på tide at du tar din del av vaskingen av de sure sokkene hans;)

Skrevet

Vel, med mindre du er dum som et brød, så burde du faktisk ha merket at han faktisk er og puler på noen andre!!

 

Lykke til med deres lykkelige familieliv..Synes synd i deg som venter ett til barn med han.

Skrevet

"Det er jo tydeligvis noe han ser mer i meg enn deg."

 

Tydeligvis er det noe mer han ser i sin kone, siden han kun bruker deg. Nytt knull i ny og ne er ikke verst, men de aller fleste liker det best hjemme, derfor de ikke forlater sine kjære.

 

Du hi, lille troll, håper for din del at du tuller, eller så hadde jeg vært flau av å være elskerinnen til en gift/opptatt mann. Tror ikke jeg vet om noe mer patetisk.

 

Nei, jeg er singel, og har aldri vært utro eller hørt at noen ekser har det, så sier ikke dette fordi jeg er misunnelig eller sjalu.

Skrevet

Faen altså HI. Du trenger seriøst hjelp.

Skrevet

Du vet at moderatorer ser nicket, og tro hvilke morsomheter de har på din bekostning hi. "Lettere forstyrret XXX, som visstnok kjeder seg når barna er på samvær hos far." el. noe.

Skrevet

Hehehe, om HI vil tilstå sine synder, så er det vel enklere måter å gjøre det på? Som å ringe kona? :P

Skrevet

Hva så om de ser nicket mitt?

 

Det gjør meg egentlig ingenting, for jeg har fortsatt knullet/knuller en av deres mann.

Skrevet

Hah! Det er vel nettopp det vi vet at du ikke gjør.

Desperate rop om opperksomhet er vel de mest alvorlige. Hjelpen finner du nok dessverre ikke her inne, men det vet du vel, så lenge som du har prøvd.

Skrevet

Oioioi så desperat.

 

Enten dette er tull eller ikke så er jeg fascinert av alle de damene som tror at en gift/samboende mann velger dem over kona/samboer og at de på en eller annen måte har vunnet. De gjør jo det stikk motsatte, bruker deg og leker familie med kona si. Det er jo dere som er patetiske og i hans øyne ikke gode nok til å leve i en familie med.

 

Dere fortjener bedre, slutt å lure dere selv.

Skrevet

Så bra, må smile nå ;)

 

Damene her inne er SÅ bestemt på at sine menn ALDRI er utro, les bare tråden ang hun som var kjip siden mannen ikke fikk reise på seiltur i 2 uker med gutta ;)

Skrevet

da er det sikkert mannen min.

Men han får lov til å knulle rundt. Det er ikke bare deg han har.....

Jeg er lei av å ha sex, så synes det er greit at han får dekket behovet sitt.........

Skrevet

Det er litt av et dilemma. Men det er faktisk ikke din jobb eller ditt ekteskap. Selvsagt er det utrivelig at han bedrar henne men det viste hele tiden - at hun er en dibber har ingenting å si. han klarer fint å ødelegge ekteskapet sitt på egenhånd. Og om det dere har er spesielt så overvinner kjærligheten deres det. Men tro meg på mitt ord, med min efaring - He will never leave his wife.

Skrevet

Du, 08:48... Slutt å svar på sånne tråder, okei?

Du er et prakteksempel på dørmatte, og slike som deg irriterer vettige folk noe så grenseløst.

Hvis du er lei av sex så er det vel fordi at han derre typen din ikke er noe god da, og da bør du rett og slett ta konsekvensene av utroskapen hans og finne deg en som KAN litt.

Lykke til med livet og vaske av deg all dritten han har trødd over deg...

Skrevet

Lykke til med å være andrevalget, HI.

 

 

Skrevet

Hehe.. :) Denne var morsom.. :) Godt å få seg en latter av og til.. :)

 

Å til HI. Hvis det du sier er sant så si det til kona da vel.. :)

 

Å er det virkelig deg han vil ha så flytter han ut og inn til deg da vel.. :P Du gjør han vel bare en stor tjeneste så han slipper og gjøre det selv.. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...