Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #1 Skrevet 18. mai 2009 Flere som ser på? Litt rystet egentlig hvordan de "passer" på barna sine!!! Aldri i livet om jeg ville gjort det de gjorde!
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #2 Skrevet 18. mai 2009 nei, ikke sett på det nei, men ble nyskjerrig- hva er det de gjør/ikke gjør? fortell da
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #3 Skrevet 18. mai 2009 Jeg også tenker det. Hadde aldri gått fra barnet mitt på et hotellrom sånn. Bare tenk hvis det hadde begynt å brenne! Eller døren gikk i lås. Nei, da hadde jeg lagt barnet mitt i vogn og tatt det med på restaurant. Selvom det bare var 100 m bort.
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #4 Skrevet 18. mai 2009 De snakker om hva som skjedde den 3.mai 2007, da Madeleine ble kidnappet fra deres hotellrom mens foreldrene var på restaurant, og ga barna tilsyn hver halvtime.... Synes det er galskap å la barna være alene selv om de bare er 50 - 100 meter unna!!!!!
Stine? Skrevet 18. mai 2009 #5 Skrevet 18. mai 2009 Synes det er ille nok om barna våkner og foreldrene ikke er der jeg da! Kommer hver halvtime liksom, så kanskje de må ligge å gråte i 20 -30 min før foreldrene kommer. Huff!
Snikskytteren er storebror! Skrevet 18. mai 2009 #6 Skrevet 18. mai 2009 ja, jeg så på det. Men husk at det er lett å være etterpåklok!
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #7 Skrevet 18. mai 2009 Jo det er klart i enkelte saker, men hvem i huleste vil forlate 3 sovende barn på et hotellrom mens man selv er på restaurant da??? Kan ikke skylde på å være etterpåklok da! Var en sinnsykt dum handling fra første stund! HI
hopplaaa har to guttetroll:) Skrevet 18. mai 2009 #8 Skrevet 18. mai 2009 Og dere er alle perfekte.....
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #9 Skrevet 18. mai 2009 Forlater iallefall ikke sovende barn alene på et hotellrom i et fremmed land!! Alle kan nok gjøre feil, men synes denne saken er litt i drøyeste laget! Hi
Norwegian by injection Skrevet 18. mai 2009 #10 Skrevet 18. mai 2009 Enig, jeg hadde aldri gjort det. Jeg hadde rett og slett ikke greid å kose meg eller slappe av. Jeg synes allikevel så synd i familien, ingen som tror at dette skjer dem. Stakkars stakkars foreldre.
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #11 Skrevet 18. mai 2009 Ja, unner dem ikke dette selv om jeg synes det var korttenkt gjort av de!
hopplaaa har to guttetroll:) Skrevet 18. mai 2009 #12 Skrevet 18. mai 2009 Jeg hadde aldri gjort det selv. Jeg er irritert over at alle fokuserer på foreldrene , det tar vekk fokuset på selve kidnappingen og barnet.
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #13 Skrevet 18. mai 2009 Fyyyy, så stygt det er å si sånn. Ja, det var en dum handling. Men hvis nå litt medfølelse da. De har tross alt mistet ett barn.!!!
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #14 Skrevet 18. mai 2009 Det er vel derfor Madeleine aldri blir funnet. Folk er mer opptatt av at de gikk fra barna på hotellrommet enn det faktumet at hun er kidnappet !! Skjerp dere!
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #15 Skrevet 18. mai 2009 "Jeg hadde aldri gjort det!!" Det er veldig farlig å si akkurat de ordene der. Du vet aldri når tunga di setter seg fast i munnen mellom tennene, og du selv finner ut at du gjør noe du aldri skulle ha gjort, når det gjelder barna dine.
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #16 Skrevet 18. mai 2009 Men hadde ikke foreldrene latt barna vært alene hadde det vell vært mindre sansynlig at kidnappingen har skjedd. Hvis det er noen som absolutt skulle ta henne kunne de godt gjort det på dagtid også, men da er det jo mer "vitner". Et vennepar av de hadde jo sett en mann bære på et sovende barn, men trodde det var Madeleines far! Ikke nok med det, men de sa jo også at de bare lyttet etter gråt da de hadde tilsyn! Var ikke innom rommene for å se om de sov heller! HI
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #17 Skrevet 18. mai 2009 Kommer ALDRI til å forlate barn på et hotellrom i et fremmed land nei!!!! Så de ordene har jeg ikke noe problemer med å si nei!!!
Norwegian by injection Skrevet 18. mai 2009 #18 Skrevet 18. mai 2009 Kan ikke snakke for de andre her, men jeg kjenner meg selv og no way in hell hadde jeg reist fra mine 3 barn slik de gjorde og ihvertfall ikke i utlandet.
hopplaaa har to guttetroll:) Skrevet 18. mai 2009 #19 Skrevet 18. mai 2009 Man kjenner seg selv best anonym 19:56, så jeg kan si aldri. Det er mye som kan skje uansett hvor mye man passer på .Men dessverre så er det situasjoner man kunne vært unngått hvis man hadde tenkt seg om. Derfor kan jeg si aldri, til å la mitt barn ligge på et hotellrom alene, det ville ikke falt som en naturlig løsning for meg. Men igjen, jo mer vi diskuterer foreldrenes valg jo mindre fokus blir det på Madeline og hennes kidnapper...ikke bra.
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #20 Skrevet 18. mai 2009 Saken er jo uansett henlagt av portugisisk politi! Hun dukker vell opp om 15 år eller noe som natasha og fritzl-barna. Synn og si det, men jeg tror ikke det var noen villt fremmede som bare tok en tilfeldig unge.
hopplaaa har to guttetroll:) Skrevet 18. mai 2009 #21 Skrevet 18. mai 2009 Som forelder gir man jo ikke opp fordi politiet har henlagt saken , hadde du ? Tviler sterkt på det.
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #22 Skrevet 18. mai 2009 Nei, så klart ikke! Er jo fortsatt folk som leter etter henne som betales av findmadeleine.com som drives av foreldrene. Hadde aldri i livet gitt opp å lete etter mitt barn nei. Må være en enorm skyldfølelse de sitter igjen med
Gjest Skrevet 18. mai 2009 #23 Skrevet 18. mai 2009 Det grusomme i denne saken er ikke at foreldrene forlot barna sine på et hotellrom 50 meter fra dem selv. Det grusomme er at en person har gått og tatt ei lita jente på nesten fire år. Tatt henne bort fra familien sin, og jeg tørr ikke engang tenke på hva de har gjort med henne. Det grusomme er at folk har feil fokus. Fokus på alle feil som foreldrene har gjort. Til og med beskylt foreldrene for å ha drept sin egen datter. Dere er kort tenkte, eier dere ikke empati?
hopplaaa har to guttetroll:) Skrevet 18. mai 2009 #24 Skrevet 18. mai 2009 Signerer det Nougat, det er rett og slett horrielt .
Anonym bruker Skrevet 18. mai 2009 #25 Skrevet 18. mai 2009 tror du må lese innleggene litt grundigere Nougat!! Ingen her som unner foreldrene det de har gjennomgått, så ikke snakk om manglende empati!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå