Mamman til Mia Camilia Skrevet 29. oktober 2008 #1 Skrevet 29. oktober 2008 Jeg trenger idè til meg selv, har ikke lyst på noe.. Å mamma sier jeg må ønske meg noe til jul.. Så hvis du ønsker deg noe gøy, kanskje jeg å får en idê da?
ipeggy Skrevet 29. oktober 2008 #2 Skrevet 29. oktober 2008 Det eneste jeg har kommet på som jeg ønsker meg til meg selv, er en litt fin kosedress jeg kan ha med på sykehuset når jeg skal føde... Kommer bare på ønsker til babyen og ting vi trenger til leiligheten!
Gjest Tale30 Skrevet 29. oktober 2008 #3 Skrevet 29. oktober 2008 Vi har ønsket oss bare en ting fra min side av familien, og det er et videokamera med harddisk. Det er viktig at det tar gode bilde inne. Da kan vi sikre oss at vi får film av jenta vår helt fra den første tiden. Men dette er jo en gave som vanligvis forutsetter at mange kan gå sammen da.. Hadde aldri ønsket meg noe så stort om det ikke var fordi at vi ville ha film av babyen og vi visste at besteforeldre som bor langt unna ønsker det samme
Mamman til Mia Camilia Skrevet 29. oktober 2008 Forfatter #4 Skrevet 29. oktober 2008 Ja.. Når ejg var liten hadde jeg flere siden med hva jeg ønsker meg - nå har jeg bare sengetøy til dobbeldyne på lista mi... Skikkelig vanskelig dette
Gjest Tale30 Skrevet 29. oktober 2008 #5 Skrevet 29. oktober 2008 Hehe.. nå føler jeg at jeg har satset høyt her Tror kanskje sengetøy er høfligere å spørre om enn et videokamera
Mamman til Mia Camilia Skrevet 29. oktober 2008 Forfatter #6 Skrevet 29. oktober 2008 Nei nei... men sengetøy er det eneste jeg trenger.. Pleier alltid å få en dyr gave av mamma, så jeg skal satse høyt om jeg vil. Hun skulle egentlig kjøpe Emmaljunga (Tror det avr det den het) Den som koster 8000,- Men fikk en grei vogn, så nå trenger jeg ikke det lissom..
maria isabell Skrevet 29. oktober 2008 #7 Skrevet 29. oktober 2008 ønsker meg: ullstilongs/genser kirkens nødhjelps kort gavekort hos fotografen steikepanne sokker nattdrakt (myk og god) midagsettet vi samler på...
Mamman til Mia Camilia Skrevet 29. oktober 2008 Forfatter #8 Skrevet 29. oktober 2008 Gavekort hos fotograf var ikke så dumt Takk for idè!! Kirkens nødhjelps kort? Hva er det for noe?
ojoj, NÅ er det liv i leiren!! Skrevet 29. oktober 2008 #9 Skrevet 29. oktober 2008 kakefat skjevle kaffekopp service brødrister
lille spira Skrevet 30. oktober 2008 #10 Skrevet 30. oktober 2008 Kirkens nødhjelps kort kan du lese om her http://www.gaversomforandrerverden.no/home/default.aspx Jeg ønsker meg hjemmelaga flatbrød!! Har ei tante som er skikkelig god på det, dessverre er ho skikkelig dårlig av gikta si nå - så tror nok ikke det blir noe på meg i år Så da få jeg heller kjøpe en pakke på butikken - de er dyyyre, men så verdt det Og av "kjedelige" ting så ønsker jeg meg støvsuger, servise (samler på et), kaffekanne, ordentlig kaffetrakter (gjerne med andre muligheter enn svart kaffe ), gavekort på rundvask av hus (mottas gjeeerne FØR jul!) hehe.. Også er det selvfølgelig sikkert litt babyting vi trenger - men der ser vi an behovet litt til etter den har kommet
snart mor til 3 små Skrevet 30. oktober 2008 #11 Skrevet 30. oktober 2008 Er sjelden jeg ønsker meg så mye til jul, men akkurat i år er det massssse ) Blant annet: - Gavekort på hudpleie - Gavekort til frisør - SPA ) eller massasje av et eller annet slag.. - God pysjamas til våkenetter på nyåret - Gode, myke tøfler til det samme ;o) - God kosedress til sykehus/første tiden hjemme - Ting for å fylle på rosendahl serien - Fancy sjamposett - Ting og tang til babyen osv.. kommer på ting hele tiden men når jeg skulle skrive det ned så har jeg jo selvfølgelig glemt halvparten )
flypapir Skrevet 30. oktober 2008 #12 Skrevet 30. oktober 2008 Jeg ønsker meg time® til modningsakupunktur...
stinky-monkey Skrevet 30. oktober 2008 #13 Skrevet 30. oktober 2008 Jeg ønsker meg mye også :-) - gavekort på forskjellige klesbutikker - ny parfyme - bodyshop produkter - skotørker - ull undertøy - en god hårkur - gavekort på hårklipp - vintersko/støvletter også kommer jeg faktisk ikke på mer i farta.. ;-)
lille spira Skrevet 30. oktober 2008 #14 Skrevet 30. oktober 2008 Og når jeg tenker meg om litt så ønsker jeg meg bidrag til "jeg er ikke gravid lenger" garderoben min! Det være seg i penger, gavekort eller kleesplagg Alle monner drar ;P Og jeg har bestemt meg for å ha en skikkelig "opprydding" av meg selv med frisør, voksing, ansiktsbehandling og massasje (minst) i januar (venninne som er hudpleier) så et bidrag til den dagen er heller ikke å forakte... Nå må jeg jammen skrive ned alle ønskene mine og få vidreformidlet til familien gitt hehe...
Gjest Mammamoms *høygravid* Skrevet 30. oktober 2008 #15 Skrevet 30. oktober 2008 JEG? Det har jeg ikke sjenket en eneste tanke........... For øyeblikket sitter jeg og fortviler fordi min kjære har bursdag i dag, og jeg har ikke kjøpt noe til ham. Lite energi har jeg også. Tenkte jeg skulle bake hans store favoritt i det minste; browniemuffins.
♥ ♂ i 07, ♀ i aug 09♥ Skrevet 30. oktober 2008 #16 Skrevet 30. oktober 2008 Eneste vi (mannen og jeg) har sagt vi ønsker oss er sølvtøy. Ellers har jeg ikke tenkt på noe spesielt. Har heller vært opptatt me då kjøpe julegaver. Alle snart i boks.
3små-snart4barnsmor Skrevet 30. oktober 2008 #17 Skrevet 30. oktober 2008 jeg ønske meg et klippekort til treningstudioen i byen Lagt på meg sinnsykt mye under denne graviditeten.. Vill bli smal fort igjen ) DEt er det jeg ønsker meg aller mest. (så får jeg ikke det , så kjæm jeg te å kjøp det til meg selv ) Ellers gavekort på noen klesbutikk så jeg får meg en ny garderobe etter babyen er ute Ønsker meg å en barnefri dag med kino besøk og resturang kveld med samboeren min ) Jennifer lopez perfyme de jeg kommer på nå ihvertfall
musketingen Skrevet 30. oktober 2008 #18 Skrevet 30. oktober 2008 steikepanne ull-pledd kaffekanne gavekort på klesbutikk gavekort på sko ull- undertøy Har ikke kommet på mer ennå... Pleier ofte ønske meg litt tupper-ting også Dvd med serier, eks Grey`s anatomy eller simpsons...
-MtG- Skrevet 30. oktober 2008 #19 Skrevet 30. oktober 2008 Prison-break sesong 3 Ull-undertøy Kosedress til barselperioden Dørslag 2 spiralvisper. 1 i silikon og 1 i metall Sminkepung Trysilsokker Nye gardiner Hushjelp:)
Elisa ♥2 barnsmor♥ Skrevet 30. oktober 2008 #20 Skrevet 30. oktober 2008 god sex april var sist det var bra! :-( Kanskje ikke noe å fortelle mor si :-)
tessa 82 Skrevet 30. oktober 2008 #21 Skrevet 30. oktober 2008 Tessas ønskeliste: Gavekort på fotpleie Gavekort på massasje Ullundertøy Støvletter Minnekort til kamera Linse Kaffekanne Sentimento glass Kakefat Kaketine fra tupperware Brødboks fra tupperware Konsertbilletter Time hos fotograf Kjøkkenmaskin Brødrister Turkniv Brødkniv Stearinlys Ullsokker Kari Traa undertøy Undertøy CDer Rammemadrass... (er vel ikke så sannsynlig at jeg får men....)
FruMamma med nr 2 Skrevet 31. oktober 2008 #22 Skrevet 31. oktober 2008 Jeg ønsker meg: -Nytt frokostservice -Hardangerbestikk -Vanlig bestikk -Rosendahl kakefat -Sengeteppe...tykt og godt -Pelspledd -Kappelaken -"Pelsskinn" i brunt(sånn for å legge foran peisen) -Bilder og pynt til huset
blirjegsnartmamma Skrevet 31. oktober 2008 #23 Skrevet 31. oktober 2008 tja, det er nok ikke noe du har lyst på akkurat nå, men Hvis jeg skulle ønske meg noe til jul, så ville det vært en positiv test!
Mammaen til Emilie med ny mage Skrevet 31. oktober 2008 #25 Skrevet 31. oktober 2008 Jeg ønsker meg: Fred og ro.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå