Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #1 Skrevet 16. september 2008 Ja altså.. Hva er det ekkleste du gjør når du er alene ? F.eks: Lukter på fisen din Gnir gammelt plakk av tennene Piller nese , og spiser... Koser med musen , selv om du har mensen Osv osv osv.. Ble litt inspirert av en annen tråd ....;-)
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #2 Skrevet 16. september 2008 Huff, hadde jeg visst hva dette innlegget gikk ut på så hadde jeg holdt meg unna. Ble kvalm gitt!
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #3 Skrevet 16. september 2008 Haha. Syns denne var litt festlig jeg ;-) Skal vi se... Jeg syns prompen min lukter helt greit jeg
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #4 Skrevet 16. september 2008 Jeg klør meg alltid i rævva når jeg sitter på do. Vet ikke hvorfor egentlig.. Dessuten så lukter jeg på trusene mine, men det er fordi jeg har panikk for merkelig lukt der nede da..
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #5 Skrevet 16. september 2008 Hihih. jeg lukter også på trusene mine! Brukte vel og merke.
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #6 Skrevet 16. september 2008 Grever nese , å spiser funnet,. flaut
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #7 Skrevet 16. september 2008 Jeg piller nese (på do da) hvis jeg har noe inni der, så tørker jeg det fint på et papir og hiver i do. Må jo renses ordentlig.
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #9 Skrevet 16. september 2008 Hahaha, moro med litt "galgenhumor" i prøvetiden her da
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #10 Skrevet 16. september 2008 hmm.. jeg har faktisk kost med musen når jeg har hatt mensen. Men har da hatt tampong i, så blei ikke grisete på fingrene. Men det luktet ikke godt etterpå da:/ Ellers piller jeg nese, og kliner de litt her og der. Før brukte jeg pinsett for å få ut alle busene. Ellers har jeg en gang latt en fyr jeg lå å klina med spytte meg i munnen:/ Synes det er ekkelt å tenke på nå, men var greit den gangen... Synes der er deilig når jeg sitter å proper, for da hender det gasse "bobler" seg oppover langs musen før den slipper ut i luften. Det hender jeg dusjer på en onsdagskveld og ikke dusjer igjen før søndag, for jeg er så lat og er bare hjemme. Kommer ikke på mer akkuratt nå
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #11 Skrevet 16. september 2008 hmm.. jeg har faktisk kost med musen når jeg har hatt mensen. Men har da hatt tampong i, så blei ikke grisete på fingrene. Men det luktet ikke godt etterpå da:/ Ellers piller jeg nese, og kliner de litt her og der. Før brukte jeg pinsett for å få ut alle busene. Ellers har jeg en gang latt en fyr jeg lå å klina med spytte meg i munnen:/ Synes det er ekkelt å tenke på nå, men var greit den gangen... Synes der er deilig når jeg sitter å proper, for da hender det gasse "bobler" seg oppover langs musen før den slipper ut i luften. Det hender jeg dusjer på en onsdagskveld og ikke dusjer igjen før søndag, for jeg er så lat og er bare hjemme. Kommer ikke på mer akkuratt nå
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #12 Skrevet 16. september 2008 Hahahahahaha. Jeg ler meg ihjel! Genialt med å kjenne bobblene etter man har slippet en fis, når de bare krøller seg oppover enten rygg eller mage for så å sprekke... Den kjenner jeg igjen Jeg gnir meg generelt mye i skrittet når jeg er alene. Innen for trusekanten. Å det lukter deilig av fingrene etterpå
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #13 Skrevet 16. september 2008 sitter på jobb og hadde det grusomt kjedelig istad:-) men ikke nå lenger!!! Tusen takk!:-)
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #14 Skrevet 16. september 2008 å trekke ut tampongen... er akurat som en død mus som henger der å dingler... å ha mensen generelt er jævelig hæslig...men får nå desverre ikke gjort noe med det.. Og blør som et helvete etter at jeg fikk barn.. det værete er at mannen min om mulig synes det er enda ekklere og at han sur og domenstrativt tømmer søppelbøtten og spyler og vakser den mens han surmuler og brekker seg bare det ligger et bind oppi. Og en gang det ved et uhell ble oversett en dråpe blod innunder kanten på do så bare må han kommentere det og vaske det bort og bli irritert..., og det er så pinlig at jeg bare vil dø og aldri se han i øynene igjen.. jer er VELDIG renslig, men jeg kan jo ikke noe for at jeg har mensen? Og når han gjør et stort nummer av det vil jeg bare spy av meg sjøl og grave meg ned til alt er over...
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #15 Skrevet 16. september 2008 Jeg ruller bindene og tampongene godt inn i papir før jeg kaster de. Dermed blir det ALDRI søl i søppeldunken, og ikke noe serlig lukt. Og det er ikke ekkelt å se ned i søppelbøtten siden man bare ser papir.
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #16 Skrevet 16. september 2008 jo,gjør selvfølgelig det også, veldig grundig fordi jeg blir så pinlig berørt av at han synes det er så ekkelt. Og jeg tømmer posen hver dag. Men noen ganger har man menstruerende på besøk som ikke er like nøye. Og han innbiller seg at han kjenner lukten..
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #17 Skrevet 16. september 2008 Joda.. Lukter meg under armene for å sjekke om jeg lukter svette. Graver meg i ørene med fingeren Peller nesn når jeg er alene.. Klær meg i rævva om det klør. Men bare alene da.. Lukter på hånkler når tørket meg oppi der etter dusj.. Kanskje det lukter enda??? :-) Plukker navlelo. Tar meg på musa i ny og ne når jeg er alene..mens eller ikke... :-)
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #18 Skrevet 16. september 2008 fy fan for en kvalm og ekkel tråd måtte spy rett og slett
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #19 Skrevet 16. september 2008 Helt enig - kjempeekkel tråd. Hadde mannfolka lest dette... skikkelig tørn åff.
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #20 Skrevet 16. september 2008 Hahahahahahahaha, hvorfor spyr dere??? Gjør aldri ekle ting?? Tror jeg ikke på!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sikkert samme damene som ikke tisser om mannen er på badet, eller tør slippe en fis i samme rom som mannen fordi det er ekkelt, og lite kvinnelig!!! Haha, hvor gamle er dere??
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #21 Skrevet 16. september 2008 Er det slik at andre nødvendigvis må gjøre ekle ting siden du gjør det?
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #22 Skrevet 16. september 2008 Jeg trodde helt ærlig at alle plukket seg i nesen av og til.. Hvordan får dere ellers busemennene ut?? Jeg graver også ut ørevoks med enten fyrstikk eller fliseklemme. Utrolig behagelig følelse hvis man får ut en svær, en. :-) Klør jeg på musa, så klør jeg tilbake. Og alle lukter vel på sin egen fis?? Jeg kan ihvertfall ikke unngå det, sånn som de lukter av og til.. haha Men at folk ikke ruller inn bind og tamponger i papir før de kaster det?? ÆÆÆÆSJ!!!!!
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #23 Skrevet 16. september 2008 Dette er en ekkel tråd, men gud så morsomt! Dere som synest den er så ekkel at dere må spy. Bruker dere hansker når dere er på do, eller tar på penisen til mannen deres? ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆSJ så ekkelt med kuklukt på fingrene.... Enda værre, putte den i munnen?!?!? Det må da være ekklere å putte ett annet menneskes kjønn i munnen enn å klø seg selv i musa? Ikke kom her å fortell meg at dere ikke gjør ekkle ting!
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #24 Skrevet 16. september 2008 fysjomfei, vask munnen din, du grisejente..
Anonym bruker Skrevet 16. september 2008 #25 Skrevet 16. september 2008 Hallo alle peller nese og graver seg i ørene vel...går jo automatisk jo..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå