Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #1 Skrevet 19. juli 2008 Når jeg sier liten så mener jeg så liten at jeg ikke trenger hender ved suging. For hele får plass i munnen. Hva syns du?
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #2 Skrevet 19. juli 2008 Hvis du vurderer det, så ja. Da fortjener han sansynligvis en bedre dame enn deg.
2Kjønn3Stønn9MånederOg1Sønn Skrevet 19. juli 2008 #3 Skrevet 19. juli 2008 Vel, om han er bra på andre områder i sengen vil det kanskje funke, men jeg har ofte opplevd at hvis sexlivet ikke fungerer så vil ikke forholdet holde spesielt lenge uansett.
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #4 Skrevet 19. juli 2008 For meg er det det. Ville ikke vært sammen med en med liten tiss.
Gjest Skrevet 19. juli 2008 #5 Skrevet 19. juli 2008 Det er jo faktisk ikke størrelsen som teller men hvordan han har lært seg å bruke den. Er ikke det noe særlig heller, så ja, uten tvil. Dump i vei.
!!!! Skrevet 19. juli 2008 #6 Skrevet 19. juli 2008 Det er jo strengt talt bare du som vet hvor mye en tiss betyr for deg. Hva det er for meg er jo helt urelevant.
Spent Hattiec... Skrevet 19. juli 2008 #7 Skrevet 19. juli 2008 Spør du virkelig oss på BIM om du skal dumpe kjæresten din? Det synes jeg nesten du må finne ut av selv.
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #8 Skrevet 19. juli 2008 jeg ser ikke noen grunn til det dersom han kan tilfredsstille deg med det han er utstyrt med. Men hvis dere ikke har noe bra sexliv sammen, og det tærer mye på forholdet så kan jo det ødlegge litt. Men synes det virker som du har bestemt deg for at dette er en god grunn. Synes litt synd i han igrunn
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #9 Skrevet 19. juli 2008 Jeg lurte på hva jenter mente om liten tiss. Ikke om jeg faktisk skal dumpe kjæresten min. Det er et lite diskutert tema.
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #10 Skrevet 19. juli 2008 Jepp,hadde aldri vært sammen med en med liten tiss,sosisser har jeg på julaften.
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #11 Skrevet 19. juli 2008 haha... sånn går det når man er desperat og tar med seg et like desperat mannfolk hjem fra byen:-) Gutta som tilhører småkølleklubben er de vi "store gutta" mobber når vi dusjer i fellesdusjer ved offentlige bad:-) Morsomt å se en liten meitemark henge ned som navlelo under pungen:-)
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #12 Skrevet 19. juli 2008 Så vidt jeg vet er du SINGEL Dr. Yppert. Så da har du kanskje ikke nådd helt inn hos noen?
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #13 Skrevet 19. juli 2008 Ikke nødvendigvis nei, hadde engang sex med en mann med usedvanlig liten tiss, og han fikk meg opp på høyder jeg aldri hadde vært før... Ikke med den lille tissen, som jeg knapt merket var inne i meg, men med munnen og hendene. Han var en utrolig dyktig, hensynsfull og lydhør elsker! Hadde også engang sex med en mann som hadde den største "slødda" jeg noengang har sett, det var utrolig ubehagelig, ikke bare stanget han meg i livmortappen så jeg ynket meg av smerte der og da, jeg var også sår i flere dager etterpå....
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #14 Skrevet 19. juli 2008 Skal love deg at han er ikke det så bort med paddefingrene dine ellers så kommer jeg til å bruke de til tannpirkerer i kjeften på ulven i bakhagen her=) og det er heller ikke uten grunn jeg har vært nødt til å operere inn fjærer i halsen, nettopp i fare for nakkeskader i sammenstøtet=)
smilan Skrevet 19. juli 2008 #15 Skrevet 19. juli 2008 Har da dumpet pga liten tiss ja... Nei, litt str må det være, ellers blir jeg ikke mett... hehe! Bra tema forresten.
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #16 Skrevet 19. juli 2008 Ingen fare for det surglufsa mi, jeg bytter ut damene hvis de har strekkmerker og fedme som bygger seg opp:-) Singel??? vet ikke hva det ordet betyr engang jeg:-)
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #17 Skrevet 19. juli 2008 Dette må vel ansees som det endelige beviset på at vår "kjære" Yppert slett ikke er noen mann. Om hUn hadde vært det ville hUn jo vært klar over at en minipenis i slapp tilstand kan være adskillig større i hard tilstand enn en som er stor i slapp tilstand... Og for oss jenter er størrelsen i slapp tilstand fullstendig uinteressant!
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #18 Skrevet 19. juli 2008 At du er vant til slapp tilstand surmusa mi, forteller heller hvordan du ser ut det:-) Jeg har en sykdom som gjør det til at jeg konstant må teipe kølla med gaffateip, da den alltid er parat til action!! hadde jeg sett deg så hadde den mest sannsynlig blitt kurert....min også:-)
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #19 Skrevet 19. juli 2008 Jeg har hatt mange sexpartnere og kjærester. Men det er kun han jeg er sammen med nå som noen gang har greid og tilfredstilt meg, og første som har fått meg til og få orgasme...Og han er den som har minst tiss av dem alle :) Men jeg skal innrømme..Jeg vurderte faktisk og dumpe han i begynnelsen..Trodde ikke at det gikk and og ha så liten tiss..hehe I tilleg var hann ikke noe god i senga heller..
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #20 Skrevet 19. juli 2008 Nok et bevis på at Yppert ikke er mann. En slik sykdom ville nemlig ødelagt penisen om den ikke ble kurert. For langvarig ereksjon fører til en skader på penis rett og slett, i tillegg til uutholdelige smerter...
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #21 Skrevet 19. juli 2008 Jasså??? Må være feilopplysninger du har fått med deg det tjukka:) Her er det ren nytele fra morgen til sene nattetimer så bare rull inn pølsepuppene dine:-) smerter??? jeg elsker smerter:-)
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #22 Skrevet 19. juli 2008 Latterlig er en ting, rett ut idiotisk er noe annet...
Anonym bruker Skrevet 19. juli 2008 #23 Skrevet 19. juli 2008 Liten tiss er en gyldig dumpegrunn. Har selv dumpet en pga at han hadde en helt latterlig liten snopp. I tillegg hadde han ingen peiling på hvordan bruke hverken den eller hendene eller munnen, ja generelt var han helt latterlig dårlig i senga. Har heldigvis hatt nok elskere til å vite forskjell på en som har potensiale og en som er et håpløst prosjekt ;-D
LOTP i Barneparadis<3<3<3 Skrevet 19. juli 2008 #24 Skrevet 19. juli 2008 Jeg hadde gladelig dumpet en partner med dårlige norskkunnskaper.
Anonym bruker Skrevet 21. juli 2008 #25 Skrevet 21. juli 2008 Spørs jo helt hvordan han var ellers i senga det..jeg dumpet en gang en med liten tiss..etter første gangen vi hadde hatt sex..eller ventet en dag eller noe..men han ga totalt fanen i om jeg hadde det godt i tillegg til at tissen var liten..Hadde han derimot giddet å bry seg om å finne ut hvordan jeg kunne ha det godt..så hadde han nok ikke fått fyken..men når han bare peiste på som om han var den guden og snudde seg rundt og reiste seg fra sengen når han var ferdig..så skjønner vel alle hvorfor jeg dumpet han..det var vel ikke tissen sin skyld..men Angrer på at jeg ikke sa til han at det var fordi han hadde liten tiss.for det hadde han jo..hehe..han hadde fortjent det asså.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå