dritgrei hei hei! Skrevet 6. juni 2008 #2 Skrevet 6. juni 2008 litt greit litt teit... og litt kaldt.
Zupermam Skrevet 6. juni 2008 #5 Skrevet 6. juni 2008 iallefall ikke greit å gå barfot bortover veien og asfalten TIL butikken. Ughæsj...
Northernlights Skrevet 6. juni 2008 #6 Skrevet 6. juni 2008 Forbudt her i USA. ...eller, forbudt og forbudt...man gjør det ikke,iallefall. Og faktisk har mange butikker og bensinstasjoner dette skiltet som nevnt over, på døra si. =o) Ganske udelikat å gå barfot på butikker,da.
gifteklar gravid og kvalm Skrevet 6. juni 2008 #8 Skrevet 6. juni 2008 æsj... blir jo kjempemøkkete!!!
fru tekopp Skrevet 6. juni 2008 #9 Skrevet 6. juni 2008 Tenk så deilig når du ikke ser deg for og tråkker i en hundebæsj! Eller en skikkelig spyttklyse! Åååååå så deilig!
Gjest Skrevet 6. juni 2008 #10 Skrevet 6. juni 2008 Hvis det er teit å gå barfot i butikken, så se for dere dette : Jeg er ikke fra Oslo, men litt utenfor Oslo. Der er/var det en jente (hun var rundt 17 år da jeg bodde der) som alltid gikk toppløs til butikken, stranda lå 3 min unna. Veldig kjekt når det er et sted hvor det er mange turister fra Kina/Japan....hehe. Så veldig smart ut. Selv synes jeg barfot og toppløs er litt ekkelt altså.....hehe
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 6. juni 2008 #12 Skrevet 6. juni 2008 Ekkelt ekkelt ekkelt.. Holder med verandaen og ut til postkassa for min del..
Trulte76 Skrevet 6. juni 2008 #15 Skrevet 6. juni 2008 jeg liker best å ha på meg sko, så jeg gjør det ikke selv, men jeg synes det er helt greit andre går barfot..ser ikke problemet jeg.
Venezia 1 Skrevet 6. juni 2008 #18 Skrevet 6. juni 2008 litt uvanlig, kanskje... Ville ikke gjort det, kan jo knuse glass derinne så det ligger glasskår.
___ Skrevet 6. juni 2008 #19 Skrevet 6. juni 2008 Jeg synes det er helt greit, men jeg vet at det er så mange som reagerer på det at jeg ungår å gjøre det.
pyret&jeg+spire Skrevet 6. juni 2008 #20 Skrevet 6. juni 2008 Greit! Går barbeint så ofte jeg har mulighet til det. Er ikke noe som er bedre enn å lufte tæra Greit at det er møkkete altså, men det er da bare å vaske seg-sitter ikke med tæra i munn, liksom... Verre med hendene da, som er bortpå alt mulig rart og ekkelt i løpet av en dag, hendene går jo oftere til munnen!
Libido- Skrevet 6. juni 2008 #21 Skrevet 6. juni 2008 Helt greit! Litt dumt å måtte gå en stor omvei for å gå hjem å hente sko f.eks?
Gjest Skrevet 6. juni 2008 #22 Skrevet 6. juni 2008 barfot er jeg overalt på denne tiden i denne varmen, også i matbutikken, så helt greit
Vrimle Skrevet 6. juni 2008 #23 Skrevet 6. juni 2008 Jeg går aldri barfot, synes det er rart og ekkelt. Føler meg så skitten med engang, men du må bare gjøre det for min del, reagerer ikke negativt på at andre gjør det:)
moota m storebror&lillebror Skrevet 6. juni 2008 Forfatter #24 Skrevet 6. juni 2008 Jeg liker så godt å kjøre barfot nå når det er så varmt, men fikk meg ikke til å gå på matbutikken her uten sandalene igår.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå