solstråle69 Skrevet 3. mars 2008 #1 Skrevet 3. mars 2008 I et annet innlegg er det ei som blir kalt DUM av en annen dibber - fordi hun uttrykker meningen sin? Det vil jeg si er skikkelig lavmål! "Den som sier at andre er dumme, DE er dumme de!" Oppdragelse er noe dritt skjønner jeg....
meg & to små vampyrer Skrevet 3. mars 2008 #2 Skrevet 3. mars 2008 Ja, jeg tror jeg skal begynne å argumentere slik også. blir nok tatt seriøst både med "du er dum" og "du fortjener ikke å ha barn fordi du gjør ting anerledes enn meg". Det blir herlige tider!
Gjest Skrevet 3. mars 2008 #3 Skrevet 3. mars 2008 Var vel meg du siktet til. Og ja, jeg holder fast på at dama jeg kate dum, er dum. Så dum er jeg.
Gjest Rebel m/jente Skrevet 3. mars 2008 #5 Skrevet 3. mars 2008 I flere debatter her inne, på skravlesiden, har jeg blitt kallt så horrible ting at jeg ble helt satt ut, for å uttale mine meninger. Mulig ukonvensjonelle, men absolutt ikke forferdelige meninger. Bare et annet syn på det. Da hadde jeg visst "Ikke hjernen på rett plass", jeg var "et forferdelig menneske", nei jeg "kunne ikke engang kalles et menneske". Bare fordi jeg uttalte min mening (det var vel i diskusjonen om organdonasjon, der jeg påpekte at organdonasjon ikke var naturlig, og at jeg i hovedsak ikke var for organdonering til eldre, veldig syke mennesker) Jeg fikk da høre at "det skulle vært min unge som var sjuk". Vel, jeg snakka jo om eldre folk, da... Skjerpings.
Gjest Skrevet 3. mars 2008 #6 Skrevet 3. mars 2008 Når noen hevder at enkelte ikke skulle hatt barn, kun fordi de lar et barn gråte litt, så mener jeg de er dumme.
solstråle69 Skrevet 3. mars 2008 Forfatter #7 Skrevet 3. mars 2008 Du mistet all respekt hos meg ihvertfall, men da er du sikkert av den typen som ikke bryr deg om det heller. Når du må ty til sånne "midler" i en diskusjon, er vel ikke poenget ditt spesielt bra. Er det noe rart enkelte barn blir mobbere?
Hegemor og Marcusgullet Skrevet 3. mars 2008 #8 Skrevet 3. mars 2008 Var jeg som ble kalt dum, og det tåler jeg:o) hehe, men koselig at noen støtter meg da, solstråle69:o)
Gjest Skrevet 3. mars 2008 #10 Skrevet 3. mars 2008 Jeg higer ikke etter din respekt, heller. Jeg må ikke "ty" til noe som helst, jeg sa bare meningen min.
meg & to små vampyrer Skrevet 3. mars 2008 #11 Skrevet 3. mars 2008 Å si at noen ikke fortjener å ha barn er lke ille som å kalle noen dum. Like meningsløst begge delene.
solstråle69 Skrevet 3. mars 2008 Forfatter #12 Skrevet 3. mars 2008 Gråte LITT? I TO timer? Vil ikke gå så langt om at man ikke skulle hatt barn, men jeg lurer litt på hva man forventet?
Hegemor og Marcusgullet Skrevet 3. mars 2008 #13 Skrevet 3. mars 2008 Hvis du leser litt nedover på den tråden, så ser du at jeg beklager det jeg skrev om at enkelte ikke skulle hatt barn. Jeg sier mye dumt som jeg ikke mener når jeg blir irritert/sint:o).
Gjest Skrevet 3. mars 2008 #15 Skrevet 3. mars 2008 Nå synes jeg du er respektløs:-) Folk er forskjellige vet du.
solstråle69 Skrevet 3. mars 2008 Forfatter #16 Skrevet 3. mars 2008 Og hvis "meningen" din er å kalle noen dumme, så burde du kanskje holdt det for deg selv.
6Ymamma Skrevet 3. mars 2008 #17 Skrevet 3. mars 2008 Hmmm..... Ja det er mange dumme her inne, det er ikke til å komme vekk i fra. Men jeg vil ikke kalle de dum, bare at de er ikke den skarpeste kniven i skuffa.....
Hegemor og Marcusgullet Skrevet 3. mars 2008 #18 Skrevet 3. mars 2008 Og det gjør jeg:o). Mener ikke å være krass, ber om unnskyldning for det, har nok bare litt sterke meninger, men jeg bør ikke buse ut med alt da:o)
Gjest Skrevet 3. mars 2008 #19 Skrevet 3. mars 2008 Om du blir irritert/sint pga et innlegg på dib, tar jeg det tilbake. Da er du ikke dum, bare veldig skummel.
Gjest Skrevet 3. mars 2008 #20 Skrevet 3. mars 2008 Hvorfor det? Jeg har vel rett på å mene det jeg vil.
Hegemor og Marcusgullet Skrevet 3. mars 2008 #21 Skrevet 3. mars 2008 Hehe, skummel?) Ble vel mest irritert, ikke sint da:o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå