Topsy med Skrevet 9. januar 2008 #1 Skrevet 9. januar 2008 hei hei:-) jeg bor på askøy og har ikke bodd her så veldig lenge. hvor ligger furuly terpibad? hvis jeg kjører fra kleppestø skal dit på babysvømming med min sønn:-)
Gjest Skrevet 9. januar 2008 #2 Skrevet 9. januar 2008 Hei Hei askøyjente her Du kjører gjennom tunnelen i kleppestø-florvåg-erdal så mot ask.Du kjører forbi olaviken behandlingssenter som ligger på venstre side, og når du kommer rundt svingen etter det, kjører du inn til venstre. Vet ikke om det var forståelig ?? Hvor på øyen bor du?
Topsy med Skrevet 9. januar 2008 Forfatter #3 Skrevet 9. januar 2008 Oki:-) følger bare sjøsiden rett og slett da eller er jeg helt på jordet? hehe jeg bor på juvik i krokåsfeltet. du da?
Anonym bruker Skrevet 9. januar 2008 #5 Skrevet 9. januar 2008 Jeg bor på østlandet, men min mor er fra askøy. Har hele hennes side av familien der (tanter, onkler og søkenbarn)så føler nesten det er mitt andre hjem. Har hatt mange sommere på erdal og follese
Gjest Skrevet 9. januar 2008 #6 Skrevet 9. januar 2008 Jeg er opprinnelig fra erdal, bodde der helt til jeg var 18 hvor gammel er du "anonym"?
Topsy med Skrevet 9. januar 2008 Forfatter #7 Skrevet 9. januar 2008 ok:-) hvor er hetlevik? hehe og hvor gammel er barnet ditt?
Gjest Skrevet 9. januar 2008 #8 Skrevet 9. januar 2008 Jeg har en gutt på 3.5år og en jente på snart 8mnd. Du tar til høyre (strusshamnskrysset) før du kjører gjennom tunnelen som fører over broen eller ned til kleppestø. så kjører du mot follese og viderer til veien ender, da e du i hetlevik:) Jeg kan se opp på toppen av krokåsfeltet fra her jeg bor.
Topsy med Skrevet 9. januar 2008 Forfatter #9 Skrevet 9. januar 2008 oki:-) da er jeg med... vittig da...jeg bor nesten på toppen:-) jeg har en sønn på 2 mnd.
2-barns mor Skrevet 9. januar 2008 #10 Skrevet 9. januar 2008 Jeg bor også på Askøy - Follese. Har to barn, en jente på 3 år og en gutt på 9 mnd.
Gjest Skrevet 9. januar 2008 #11 Skrevet 9. januar 2008 Hei! Så på profilen din 2-barns mor. Tror du har jobbet med en venninne av meg som også bor på follese. Kan det stemme? Initialene hennes er L.R. Hun har en sønn på 1år.
Gjest Skrevet 9. januar 2008 #13 Skrevet 9. januar 2008 Da er du 2 år eldre enn meg. Jeg bodde på slettenfeltet hvis det sier deg noe?
Gjest Skrevet 9. januar 2008 #14 Skrevet 9. januar 2008 Hei gojenta! Har en kusine som bor der oppe. I nærheten av barnehagen. Mange småbarnsforeldre som bor der oppe! Må være ganske greit. Her er det ingen nabobarn på mine unger sin alder, ganske kjedelig.
Topsy med Skrevet 9. januar 2008 Forfatter #15 Skrevet 9. januar 2008 gøy med flere som bor her på øyen da:-) hva gjør dere om dagene når dere er hjemme? vi har ikke fått så mange rutiner enda da dette en mitt første barn og han er bare to mnd. men koser oss masse og går turer og har vært et par tre ganger på cafe.
Topsy med Skrevet 9. januar 2008 Forfatter #16 Skrevet 9. januar 2008 Ma Li... Ok, ja det bor mange her oppe. jeg kjenner ingen her enda...har bare bodd her siden påske. snakker litt med de nærmeste naboene men de er mye eldre enn meg og har store barn. gleder meg til jeg kanskje blir bedre kjent med andre småbarnsforeldre her ute...jeg er veldig sosial og elsker besøk osv hehe
Gjest Skrevet 9. januar 2008 #17 Skrevet 9. januar 2008 Uff tiden går så alt for fort. Må innrømme at jeg ikke er så flink å gå tur:( Veldig stygge,smale, bratte veier her. Begynner snart på jobb igjen, uff uff. Har vært flink å møtes i barselgruppen vi er med i. Hvilke helsestasjon går du på?
Anonym bruker Skrevet 9. januar 2008 #18 Skrevet 9. januar 2008 Vet godt hvor slettenfeltet er.Min mor solgte tomten sin på erdal for drøye to år siden(litt synd) men den stod bare der. Er ikke helt sikker på hva det heter der nå(mange nye hus i det området) Ligger oppi bakkene (ovenfor der den gamle butikken på erdal var) Min mors pikenavn er et kjent navn på erdal. Bodd hennes familie der i generasjoner.
2-barns mor Skrevet 9. januar 2008 #19 Skrevet 9. januar 2008 Det stemmer det. Verden er ikke stor. kjenner du henne godt?
Topsy med Skrevet 9. januar 2008 Forfatter #21 Skrevet 9. januar 2008 Ja tiden flyr... syns ikke det er lenge siden jeg lå på sykehuset. er ikke så veldig flink til å gå turer jeg heller men prøver hvertfall. jeg skal på første barselgruppemøte neste uke. jeg går på ravnanger.
Gjest Skrevet 9. januar 2008 #22 Skrevet 9. januar 2008 ok, jeg går i strusshamn. Vi i barselgruppen har møtes en gang i blant, da bytter vi på å ha "treffet". Veldig koselig. De er litt eldre enn meg, men det gårveldig fint:) Er mannen din fra askøy siden dere har flytter til krokåsfeltet?
Topsy med Skrevet 9. januar 2008 Forfatter #23 Skrevet 9. januar 2008 Ok. ja blir spennende å se om jeg blir kjent med noen der. nei han er fra bergen. men jeg har alltid syns det er så fint her på askøy. vært her en del å badet tidligere osv. og jeg er fra landet...på østlandet...liker å ha alle mulighetene man har i en by men vil bo litt utenfor.
Gjest Skrevet 9. januar 2008 #24 Skrevet 9. januar 2008 Ja det er jo fint her, og ikke langt til byen heller. Jeg har bodd her hele livet:) Bodde først på erdal, så flyttet vi her. Mannen min er her fra.
Topsy med Skrevet 9. januar 2008 Forfatter #25 Skrevet 9. januar 2008 oki...du sier du snart begynner i jobb igjen...hva jobber du med?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå