Sentralstøvsugeren Skrevet 29. desember 2007 #1 Skrevet 29. desember 2007 Hvor ofte er dere på byen/fest?
Gjest Sekretøsa Skrevet 29. desember 2007 #3 Skrevet 29. desember 2007 Når jeg bodde med min x, så hadde venninda mi og jeg en periode på 2-3 mnd hvor vi var ute så og si annenhver helg... Nå, etter at jeg ble sammen med sambo, så har jeg vært ute 4 ganger siden vi ble sammen.. (for 1 år siden)
Mulan - Og to søte trollunger! Skrevet 29. desember 2007 #5 Skrevet 29. desember 2007 aldri!!!!!!!!!! he he, men jeg er alene m de to søte små, så det blir ikke så enkelt å stikke liksom, gidder ikke styre m barnevakt og diverse, og flaske til lillemann osv, lettere å bare bli hjemme. Savner ikke å dra på byen, men savner litt jentekvelder m vin og sladder ;o)
mamsen og ML+litenimagen Skrevet 29. desember 2007 #6 Skrevet 29. desember 2007 ca to ganger i måneden, men det er først nå altså. snuppa er 1 år. var nesten ikke på byen eller på fest før hun var 9 måneder.
Turid Laila Skrevet 29. desember 2007 #7 Skrevet 29. desember 2007 Før jeg fikk barn, to kvelder i uken. Var en del på fest på våren da jeg var gravid, etter at mini kom har jeg vært på fest en gang. Hvordan det?
Sentralstøvsugeren Skrevet 29. desember 2007 Forfatter #8 Skrevet 29. desember 2007 Bare lurer på om det er meg som er "old fashion", eller om det er mye å dra ut på byen i dag for tredje gang i julen......
Gjest Skrevet 29. desember 2007 #10 Skrevet 29. desember 2007 hvis man har barn og samboer syns jeg 3 ganger i jula er mye. bor man ikke med barnefar og det er barnefars helg er det jo en annen ting. men dette må jo være opp til foreldrene å bestemme.
LizzyG Skrevet 29. desember 2007 #11 Skrevet 29. desember 2007 Jeg vil nok si at jeg er ute/ eller på fest igjennomsnitt 12 ganger i året. Da koser Natty seg hos farmor, mormor eller hos pappan sin (samboeren min) med mindre han er med meg.
Gjest Skrevet 29. desember 2007 #12 Skrevet 29. desember 2007 Sist eg var på fest var i mars..og då var eg gravid :-(
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 29. desember 2007 #13 Skrevet 29. desember 2007 Så og si aldri.. Ikke vært på byen etter junior kom (13 mnd siden).. Før det kan jeg telle på 1 hånd hvor mange ganger.. Byen er absolutt ikke "meg".. Er 23 år
Blue Lady Skrevet 29. desember 2007 #14 Skrevet 29. desember 2007 Aldri egentlig. men er ikke den store festeren, verken før jeg fikk barn eller nå, så fest "vanene" mine har ikke forandret seg etter jeg fikk barn.
Kaffemocca Skrevet 29. desember 2007 #15 Skrevet 29. desember 2007 I snitt tenker jeg det blir ca 1 gang i mnd.. Noen mnd er jeg ute flere ganger også kan det gå et par mnd til neste gang..
Sentralstøvsugeren Skrevet 29. desember 2007 Forfatter #17 Skrevet 29. desember 2007 Joda, jeg skjønner det....men jeg blir litt bekymret for "lille". Mamma er alenemor, 24 - men med god avlastning.....
fruen♥medtojenter-des06+jan10 Skrevet 29. desember 2007 #18 Skrevet 29. desember 2007 På byen har jeg kun vært en gang siden jenta mi ble født og det var i sommeren med noen venninner. På fest - kanskje annenhver måned men da er det ingen fyllefest- bare en rolig kveld med venninner og vin. Og da drar jeg alltid etter at jentungen har lagt seg og det er alltid pappaen som er hjemme og passer på. Ser jo venninnene mine nesten aldri midt i en travel ukedag.
UnePune äntligen hemma! Skrevet 29. desember 2007 #19 Skrevet 29. desember 2007 Veldig sjelden. Men så har jeg det med å være gravid eller ammende, og da er det ikke så spennende på byen =P Er 25 og gravid med nummer 3. Føler jeg fikk festa fra meg før jeg fikk unger, det blir uansett ikke det samme lenger. Men kan jo ha mye moro uten å "feste" da =)
Snuppa! Skrevet 29. desember 2007 #20 Skrevet 29. desember 2007 ca en gang i mnd. Jeg er alene da. Hadde nok vært mye sjeldnere om jeg var i forhold.
*Kleopatra Skrevet 29. desember 2007 #21 Skrevet 29. desember 2007 Har ikke vært på fest ennå, og sjarmøren er 21mnd. Skal ut å spise med vennegjengen i morra faktisk, det blir første gangen siden før jeg ble gravid;)
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 29. desember 2007 #22 Skrevet 29. desember 2007 Har ikke vært på fest siden jeg var 17. Er 20 nå.
Mamma, mammaere, mammaest <3 Skrevet 29. desember 2007 #24 Skrevet 29. desember 2007 Ikke spesiellt ofte.. Når vi blir invitert på spesielle ting, som bursdager til nære venner eller innflytningsfester, bryllup og slike ting, så går jeg selvsagt så sant det er mulig. Ellers blir det sjeldent, ikke en gang i mnd for å si det sånn.. Passer meg helt fint. Liker godt å være sosial, samles en venninnegjeng å lage god mat og skravle, invitere vennepar på besøk, besøke min søster på kveldstid.. Gikk ut oftere før jeg fikk barn, men har aldri vært noen festløve, så for meg var det aldri noe å "gi opp" heller.. Når man tenker mer på dagen derpå, og heller ønsker å være oppegående da enn å drikke noe særlig, er det da man har blitt gammel?? I så fall har jeg det ) Og ut for 3.gang i julen, det er mye for MEG.. Men for andre kan det være helt vanlig, det kommer jo an på vaner..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå