Dronningen! Skrevet 13. november 2007 #1 Skrevet 13. november 2007 Flisa satt en dag i helgen og så på barnetv, plutselig roper hun ut: "BLÆTZ!" Vi skjønte stort sett ingen ting før vi så hva som var på tv `en - Bratz!! Er jeg nødt til å kjøpe de overdimensjonerte hodene med de underdimensjonerte bena? (Minner meg litt om oss på 80- tallet med strekkbukser og permanenthår!)
Dronningen! Skrevet 13. november 2007 Forfatter #2 Skrevet 13. november 2007 Beklager,jeg glemte jentepappaer:o) Det gjelder dere også...
Gjest Skrevet 13. november 2007 #3 Skrevet 13. november 2007 NEI! Ikke gjør det, de er hesligere enn Barbie til og med. Skulle noen finne på å utstyre Flisa med en får du leve med det, men ikke start det sjøl! Jeg har akkurat hatt en givende time med Tjorven. Det er mye hyggeligere og med bedre klær.
danieI Skrevet 13. november 2007 #6 Skrevet 13. november 2007 den redda du phint inn! vi har ingen bræts enda, vi er happy med de jævla dølle ponniene
Dronningen! Skrevet 13. november 2007 Forfatter #7 Skrevet 13. november 2007 Dukker som har en serie på tv 3....de er glamourjenter med en eller annen historie jeg ikke har fått med meg.... De ser jo bare helt forferdelige ut... Skjønner liksom ike helt vitsen jeg men Flisa er helt hekta.
danieI Skrevet 13. november 2007 #8 Skrevet 13. november 2007 dere har valgt feil kanal for barnetv..*nikke*
Dronningen! Skrevet 13. november 2007 Forfatter #9 Skrevet 13. november 2007 Regnet nesten med at "noen" ville latt meg få høre det ja:o) Ponnier er døllt, her går det i pusslespill og babyborn... Hvordan er formen?
♥Prinzessin♥ Skrevet 13. november 2007 #10 Skrevet 13. november 2007 Luten! Prinzessin hakke dingletiss! :-) Når du nevner det, så tror jeg at jeg har sett disse dukkene, ja. Huff....!
Gjest Skrevet 13. november 2007 #11 Skrevet 13. november 2007 Faen. Der triller jamen hue mitt nedover mot Ringveien. Skal skru det på igjen om jeg tar det igjen.
Dronningen! Skrevet 13. november 2007 Forfatter #12 Skrevet 13. november 2007 Hvilken skal jeg velge da? Nickelodeon? Disney? Nå skal det kun være Einstein , der lærer hun seg i hvert fall litt om klasisk musikk og kunst. Satte på en klassisk cd i stad og da ropte hun "Ta av!"
danieI Skrevet 13. november 2007 #13 Skrevet 13. november 2007 ponnier er døllest formen er bedre, vi er på rekreasjon i kongsberg og vi glemte ponnihelvete hjemme så vi har seff vært å kjøpt noen nye i dag
♥Prinzessin♥ Skrevet 13. november 2007 #14 Skrevet 13. november 2007 Jeg ville ikke tatt sjansen på å ta det igjen. Husk det, luten - huet ditt hakke vikeplikt for noen. ;-)
danieI Skrevet 13. november 2007 #15 Skrevet 13. november 2007 nrk så klart! ikke det at lillesøt her gidder å se, hun maser bare om den jævla ponnifilmen..... jeg hater de, ponniene altså
Gjest Skrevet 13. november 2007 #16 Skrevet 13. november 2007 Så skal jeg fly rundt her som ei hueløs kalkunpølse, da? Forresten hadde ikke det vært så ille, jeg husker at pølsedyret på barnetv hadde hode i begge ender. Hm, nå slår det meg at det må ha vært den mest freudianske barnetv på hele 70-tallet, heftigere enn syretrippen til Pompel og Pilt til og med.
Dronningen! Skrevet 13. november 2007 Forfatter #17 Skrevet 13. november 2007 haha..... Var det ingenting annet hun hadde lyst på i lekebutikken? Kos deg masse og ta med litt sølvpeng til meg:o)
Dronningen! Skrevet 13. november 2007 Forfatter #19 Skrevet 13. november 2007 Ønsker du deg slike til jul Daniel? http://www.hasbro.com/mylittlepony/no_NO/ *fnis*
♥Prinzessin♥ Skrevet 13. november 2007 #20 Skrevet 13. november 2007 I tillegg til midlertidig hodeløs lut, må jeg få beklage meg over dagens hodeløse barne-tv. Fordums barne-tv hadde mening - freudianske undertoner og rå kvinnelig styrke á la Pippi banker purken... OK - kanke la den lærdommen gå til spille, så jeg stiller meg herved i veikanten med politifløyte, stoppskilt og håv. Ser du meg??
Dronningen! Skrevet 13. november 2007 Forfatter #21 Skrevet 13. november 2007 Jeg har blålys på topplua.... Var det helgen 1. desember vi skulle jobbe i Trondheim?
Mage Mi Sa Jo Skrevet 13. november 2007 #22 Skrevet 13. november 2007 nei du er aldeles ikke nødt til å kjøpe noe som helst. barn behøver ikke å få alt de peker på, heruder heller ikke alle de populærelekene eller leker med egen tegneserie. men om du har lyst til å la dit barn få ha noen slike dukker så kan du jo kjøpe men det kan jo hende du slipper å jøpe og hun får av noen til jul. datteren min har disse og det er som med alle andre leker dos som er spennende i perioder, spesielt når andre veninner er opptatt av de.
Gjest Skrevet 13. november 2007 #23 Skrevet 13. november 2007 JA, nå triller hue inn i håven, hold godt fast!!!!
Dronningen! Skrevet 13. november 2007 Forfatter #24 Skrevet 13. november 2007 Det er det jeg tror også, noen jenter i barnehagen har de også går jo dette programmet på tv. Får hun det i gave til jul av noen så er det ok, men hun får ikke av meg...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå