Sasiemta ♀ ♀ ♂ Skrevet 3. august 2007 #1 Skrevet 3. august 2007 Hvordan gjør dere det med mating og bytting av vann..? Hvor ofte og hvor mye..?
Susan*lillegutt og mini* Skrevet 3. august 2007 #2 Skrevet 3. august 2007 jeg vil gjerne vite hvilken gullfisk det er som kan være kun i en bolle uten pumpe..? spurte på dyre foretningen og fikk klar beskjed at det fantes ikke slike fisker,alle måtte ha pumpe...så bare rart på henne og gikk,vet jo at man kan ha fisk i en bolle uten pumpe. men hvilken gullfisk er det? hva heter de?
Sasiemta ♀ ♀ ♂ Skrevet 3. august 2007 Forfatter #3 Skrevet 3. august 2007 Hm... Aner ikke hva de heter. Vi har hatt 2 gullfisker og 1 algespiser siden i mai i fjor. Alle tre i en bolle på ca 10(?)liter... Kan prøve å ta bilde av de, og legge til på profilen min..?
Lullabybaby♥ Skrevet 3. august 2007 #4 Skrevet 3. august 2007 Har tre slørhaler i bolle. Har nylig anskaffet meg pumpe men gikk veldi bra uten. Da skiftet jeg ca 5dl vann hver dag, og halparten av vannet en gang i uka.Pluss en skikkelig vask ca en gang i mnd. Med pumpe trenger man ikke skifte litt hver dag..
Gjest Skrevet 3. august 2007 #5 Skrevet 3. august 2007 slørhale sverddrage malle kampfisk disse har jeg hatt i akvarium uten pumpe (pumpa røyk og skaffet ikke ny...) er ikke noe problem å ha uten pumpe, men husk å ha en plante
Sasiemta ♀ ♀ ♂ Skrevet 3. august 2007 Forfatter #6 Skrevet 3. august 2007 Nå har jeg lagt inn bilder av fiskene. Ikke verdens letteste skapning å ta bilde av, men det duger vel..
Sasiemta ♀ ♀ ♂ Skrevet 3. august 2007 Forfatter #7 Skrevet 3. august 2007 De ligger øverst, under "Våre album"...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå