Fraggelhysa! Skrevet 3. august 2007 #1 Skrevet 3. august 2007 Å jubel for en herlig følelse! Ordnet meg leenge i morges, sminket meg og pyntet meg. Og dro på en voksenjobb med voksne mennesker å prate med! Det var 19 søkere på stillingen, og jeg fikk jobben!!! Det er helt fantastisk, akkurat det jeg har lyst til å gjøre. Og det er perfekt, for stillingen starter på 50% og øker til 100% etterhvert. Passer bra for meg som skal gifte meg om få uker. Ååå, bestiltlte arbeidstøy i dag. Jeg gleder med allerede til mandagen! Det var så kjærkomment med litt voksentid og at jeg fikk bruke utdannelsen min!
Monajenten Skrevet 3. august 2007 #2 Skrevet 3. august 2007 Åh så gøy, det hørtes utrolig flott ut!! Skulle ønske jeg også kunne fått bruke utdannelsen min:-/
Fraggelhysa! Skrevet 3. august 2007 Forfatter #4 Skrevet 3. august 2007 Litt hemmelig, men har med helse å gjøre. Vil ikke legge ut for mye info om meg selv her.
3 blå Skrevet 3. august 2007 #5 Skrevet 3. august 2007 Gratulerer med ny jobb Du er kjempeheldig, viktig å jobbe med noe en trives i. Jeg begynner i ny jobb på tirsdag og er veldig spent. Er snart ferdig utdannet og har fått jobb innen det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå