snart familie på 5 Skrevet 3. august 2007 #1 Skrevet 3. august 2007 åssen er det med bading i eget hått tåbb.... har netopp annskffet åss et slikt vi har ute
Anonym bruker Skrevet 3. august 2007 #2 Skrevet 3. august 2007 Heter det virkelig hått tåbb?? Er det en forferdelig fornorsking av hot tub? (synes fornorskinger som service = sørvis og pub = pøbb er helt grusomt jeg da)
Gjest Skrevet 3. august 2007 #3 Skrevet 3. august 2007 jeg har hørt her inne at det er helt trygt, så kos deg i badet ditt du:)
Anonym bruker Skrevet 3. august 2007 #4 Skrevet 3. august 2007 hahaha, ler meg skvett ihjel. Hått tåbb:-))))))) Heter det virkelig det? :-)) *please, la oss ikke fornorske ALT!*
Lille Fugl Skrevet 3. august 2007 #5 Skrevet 3. august 2007 Hvis jeg skulle fornorsket det, ville jeg da kalt et hått tøbb, så jeg regner nå med at det er på eget initiativ ;-)
jente08&jente2010<3 Skrevet 3. august 2007 #7 Skrevet 3. august 2007 jeg spurte jordmor om dette! og hun sa det ikke var skadelig i det hele tatt. hun sa at det som kunne skade var tempraturen på vannet. men det er ingen som hadde klart å være i vann som var så varmt at det kunne skade babyen! så det fikk iallefall jeg beskjed om:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå