FruTennplugg+guttepluggene Skrevet 2. august 2007 #1 Skrevet 2. august 2007 det var bare så uventa, trodde ikke han skulle gjøre det nå, trodde han bare kula`n liksom ) Men neida vi var alene på hyttetur uten junior, han skulle sove borte fra oss for første gang(han er 15 mnd,fikk helt tårer i øynene når vi dro fra han hos svigers) meen tilbake til storyen, vi satt altså ved bålet på kvelden, skikkelig fin bålplass ved vannet. satt der å kosa oss, plutselig går han ned på kne foran meg og sier - Jeg vil spørre deg om noe... Jeg trodde han tulla! Vi pleier å tøyse med hverandre(ikke sånn da,men vi er litt barnslige:o) Men neida han lurte på om jeg ville gifte meg med ham fordi han elsker meg så høyt og fordi jeg er den rette. Jeg ble bare helt målløs! Han drar fram en liten pakke og jeg pakker opp(enda i sjokk) der ligger en det en nydelig gullring med 12 diamanter på!! woæææh! Jeg er bare så glad for tiden ,det er helt uvirkelig! Vi skal gifte oss!
FruTennplugg+guttepluggene Skrevet 2. august 2007 Forfatter #8 Skrevet 2. august 2007 thank you ladies )
stinky-monkey Skrevet 2. august 2007 #10 Skrevet 2. august 2007 Gratulerer så mye :-) Det hørtes veldig romantisk og fint ut :-)
Monajenten Skrevet 2. august 2007 #11 Skrevet 2. august 2007 Oiiii det var romantisk da! Gratulerer så mye:)
LisaColli Skrevet 2. august 2007 #13 Skrevet 2. august 2007 åååh, *tårer i øynene* heldig du er:)) gratulerer!!!!
Attpåklatten :-)™ Skrevet 2. august 2007 #14 Skrevet 2. august 2007 Gratulerer med romantisk frieri:-))
2blå og ?? i magen Skrevet 2. august 2007 #15 Skrevet 2. august 2007 Nååååh.. Gratulerer så mye Jeg og vil bli fridd til!!
ღ♥LilleKula&Fredrikღ♥ Skrevet 2. august 2007 #18 Skrevet 2. august 2007 åhhh:D grattis:) skulle ønske det var meg. jeg bare venter og venter:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå