1-2-3 nå må det skje:-)) Skrevet 1. august 2007 #1 Skrevet 1. august 2007 Skal det være plastikk på baksiden av oppsugingsdelen?? Det er det på de jeg har fått, hvis ikke det skal være det, kan det påvirke svaret??
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 1. august 2007 #2 Skrevet 1. august 2007 Er det stav eller strimmel?
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 1. august 2007 #4 Skrevet 1. august 2007 Er en stund siden jeg prøvde dem, men da jeg adde dem var det bare sånn "stoffaktig" selve den delen som du holder i strålen/koppen. Står det ikke noe om det i bruksanvisning heller?
1-2-3 nå må det skje:-)) Skrevet 1. august 2007 Forfatter #5 Skrevet 1. august 2007 Har seg sånn at jeg har kasta bruksanvisningen. Mener det skal bare være slik "stoff"aktig oppsugingsdel,ikke plastikk på baksida.Er ikke det på clearblue eller qr sine.
081013 Skrevet 1. august 2007 #6 Skrevet 1. august 2007 eg har brukt disse testene, men det står ingen steder i bruksanvisningen at man skal fjerne noe annet enn hetten på testen. man skal også sette på hetten igjen etter at testen er tatt mens man venter på resultatet. husk at testen skal ligge på en jevn overflate med testsiden opp og du må holde testen med pinnen nedover når du tisser(evt bruke uringlass for å samle opp i)det er viktig at du kun tisser på absorberingssticken
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå