SOMMER :) Skrevet 1. august 2007 #1 Skrevet 1. august 2007 Hvordan fungerer den? Hvor mye koster den? Kokte flasker til vesla et år. Og nå er vi på'n igjen med lillegutten vår. Men kanskje det er praktisk med slik sterilisator???
rødhette* Skrevet 1. august 2007 #2 Skrevet 1. august 2007 Hvis du bruker mye flasker er det absolutt verdt det. Da flaskene til lillegutt måtte steriliserers, følte jeg at jeg ikke gjorde noe annet enn å koke flasker - fram til vi kjøpte sterilisatoren. Lillegutt får mme, så har gått mange flasker her i løpet av ei uke... Vi betalte 250-300 kr for vår.
Gjest Skrevet 1. august 2007 #3 Skrevet 1. august 2007 Vi fikk en sånn sterilisator når vi fikk tredjemann, og for en fantastisk ting!!:-) Etter å ha kokt flasker til de to andre, var dette som en helt ny verden. En liten stund i micro, og vips så var de klare. Vil absolutt anbefale en sånn!:-)
Guttemamma til tusen :) Skrevet 1. august 2007 #4 Skrevet 1. august 2007 er heeelt suuper!! jeg betalte 220 for min.. er det jeg har sett de ligger på! løp og kjøp.. du angrer ALDRI!!
ZigZag er 2 barnsmor! Skrevet 1. august 2007 #5 Skrevet 1. august 2007 Helt super duper fantastisk oppfinnelse!!!Betalte 150kr i Sverige.
SOMMER :) Skrevet 1. august 2007 Forfatter #6 Skrevet 1. august 2007 Er det slik at man bare skyller flaskene og putter dem i sterilisatoren i micro'n? Har ikke helt skjønt konseptet jeg... :-)
Pepsimaximusa *mammatil2* Skrevet 1. august 2007 #7 Skrevet 1. august 2007 Dumt spm, men kan man bruke sånne store vanlige flasker i en sånn sterilisator også? Har kun sett avent sin sterilisator, og den går det vel bare små i??
Gjest Skrevet 1. august 2007 #8 Skrevet 1. august 2007 Ja, skyller og vasker de som vanlig og da rett i sterilisator. Den blir som en erstatning for gryta.:-) Hvis man er flink til å skylle flaska rett etter bruk, så er det veldig lite arbeid.
Gjest Skrevet 1. august 2007 #9 Skrevet 1. august 2007 Jeg fant en som jeg kunne ha vanlige store flasker i. Og som likevel passet i min ganske så lille mikro....:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå