OnlyMe Skrevet 31. juli 2007 #1 Skrevet 31. juli 2007 Skravle? Eller er folk trøtt og på vei tilbake i jobb?
Teltpluggen Skrevet 31. juli 2007 #2 Skrevet 31. juli 2007 Heihei min medsammensvorne! Lyst på litt stikkelsbær, ripsbær, cola, sjokolade eller chips?? Passer unga til søsteren min ikveld jeg, å sitter her jeg også
OnlyMe Skrevet 31. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 31. juli 2007 Du er her ja! Men det er jo koselig:) Høres ut som om du har massssse godt, så: Ja takk, begge deler;) Heldig du er da... Hadde søsteren min her i dag jeg og, men nå er hun hjemme igjen:( Greit med litt liv i leiren, da går dagene så mye fortere:P
Teltpluggen Skrevet 31. juli 2007 #4 Skrevet 31. juli 2007 Hehe:P Nevøene mine var en tur hos meg de også Men så bor de jo bare ca 50 meter unna også da.. Er nede hos oss på daglig basis nesten:) Bare kos det da:)
OnlyMe Skrevet 31. juli 2007 Forfatter #5 Skrevet 31. juli 2007 Ja det er jo det!! Men noen ganger så er det bare herlig å kunne sende de hjem igjen Så er så spenmt på hvordan det blir når det kommer en jeg ikke kan "sende-hjem" :s Hehe...
Teltpluggen Skrevet 31. juli 2007 #6 Skrevet 31. juli 2007 Hehe:P Den friheten har ikke jeg! For da bare springer de opp der mormoren er og da er det ful baluba i stua deres (Som går ut over roen hos oss i og med vi bor under..) Tror det skal gå bra med egne jeg:) Det blir ikke helt det samme tror jeg.. Om du skjønner? Har fremdeles alltids mamma jeg da.. sånn nødløsning.. Men da skal det gå RIMELIG langt først..
Teltpluggen Skrevet 31. juli 2007 #7 Skrevet 31. juli 2007 http://www.seher.no/cm/SeHer/Kjendisnytt/Musikk/1.600289 Hadde sett RIMELIG rødt jeg også..
OnlyMe Skrevet 31. juli 2007 Forfatter #8 Skrevet 31. juli 2007 Hehe, det er bakdelen med å bo under noen;) Ja, tror nok det skal gå bra. Men de gangene de er her og jeg går lei (om de er hyper osv...) så er det bare SÅ deilig å sende de tilbake, og er da jeg lurer på hvordan det blir... Men som du sier, så er det jo noe annet:P Heldig du som har hun i nærheten...Jeg skal være heldig om hun gidder å komme innom.. Huff, folk er så forskjellig altså!!
Teltpluggen Skrevet 31. juli 2007 #9 Skrevet 31. juli 2007 Huff.. Kan ikke tenke meg hvordan det er.. Her var det liksom en "selvfølge" at vi flyttet inn i leiligheten her da vi forlovet oss.. Og siden vi hadde veldig dårlig råd så bodde vi gratis ganske mange måneder.. Søsteren min og hennes mann bodde i samme leiligheten da de for noen år siden ventet første gutten sin. Mamma og de har begynt å si at vi jentene tok med oss en gutt hjem og sa "Her skal du bo!".. Og slik har det forsåvidt blitt begge gangene.. Praktisk løsning;)
OnlyMe Skrevet 31. juli 2007 Forfatter #10 Skrevet 31. juli 2007 Hehe, "litt" annerledes hos oss. Vi bodde sammen hos han fra jeg var 16, og når vi var fyllt 18 kastet hun oss ut (svigermor) så da kjøpte vi egen leilighet! Selvfølgelig VELDIG takknemlig for det i dag... Hadde aldri klart å komme oss ut på boligmarkedet med de prisene som er nå! Kunne aldri tenkt meg å bo borte i kjelleren til mama.. Hehe, ser det for meg Vi passer liksom ikke sammen i det hele tatt! Ihvetfall ikke bo sammen! Å treffes innimellom går greit;) Er dere mange søsken?
Teltpluggen Skrevet 31. juli 2007 #11 Skrevet 31. juli 2007 Alt i alt 6 stykker:) En eldre bror på 25, søstera mi på 24, så meg, tvillinger på 10 og yngsten på 8:P Digger å bo med mamma jeg:) Er det noe så er hun rett opp trappa liksom:) Sambo skryter for han har verdens beste svigermor sier han.. Hun vasker klærne hans, lager middag om han vil ha, tar hans side i diskusjoner.. Hvem vil ikke ha det liksom.. Kommer nok til å komme oss ut en dag vi også, men blir ikke første uka for å si det sånn.. Bil først;) Etablere oss litt og få tjent opp bittelitt penger så vi har råd til å bygge/kjøpe eget sted:)
OnlyMe Skrevet 1. august 2007 Forfatter #12 Skrevet 1. august 2007 Høres jo kjempe deilig ut da! Må nyte det så lenge dere kan;)hihi
Teltpluggen Skrevet 1. august 2007 #13 Skrevet 1. august 2007 DET skal vi;) barnevakter i alle ender og greier:P Har en del "til gode" hos søsteren min også så det er det minste av våre problemer:P Såh.. Hvorfor sitter du oppe i natta?
OnlyMe Skrevet 1. august 2007 Forfatter #14 Skrevet 1. august 2007 Ja, det er bare ¨benytte seg av de mulighetene man har;) Huff, i dag har jeg verdens verste halsbrann, og er drit dårlig i magen:( Fatter ikke hva som feiler den i dag nei! Er så usikker på om jeg skal slå av alt å legge meg og se om det blir bedre... Hmmm! hehe Er jo så kjipt om jeg må opp igjen og ta på alt på nytt
Teltpluggen Skrevet 1. august 2007 #15 Skrevet 1. august 2007 Hehe:P Det er kjipt ja:P Må vente en time med å legge meg uansett jeg:P Må vente så jeg kan kaste underklærne mine i tørketrommelen så de er tørre til i morra.. var visst tomt i hylla mi, UTEN at jeg helt har merket det:O Imorgen er det shoppetur med sambos kort;) trenger nye underklær da:P Du skal finne på imorgen dA?
OnlyMe Skrevet 1. august 2007 Forfatter #16 Skrevet 1. august 2007 Hehe, jeg hengte nettopp opp klær Først på ønskelisten er tørketrommel altså!!!! Høres gøy ut, tror du jeg får låne kortet etterpå? hihi... Jeg har ikke peiling enda! Men håper jeg er bedre så jeg KAN finne på noe. Hvis ikke blir det vel bare å ligge på sofan å se på tv/bimme;)
Teltpluggen Skrevet 1. august 2007 #17 Skrevet 1. august 2007 Hehe:P Han fikk visst lønn fra gamlejobben idag så det går sikkert bra;) Vaskemaskin står på toppen her:) Trenger to her i huset nå som det kommer ekstrabeboere her:) Men det kjøper vi nok når vi får engangsstønaden Da er det nok en del innkjøp som skal bli gjort! Selv om vi får det aller meste fra søsteren min:) Kjekk å ha hun altså! Skal krysse fingrene for at du blir bedre jeg:) Selv om jeg tror jeg har brukt opp flaxen min i år;) Jeg har en følelse av at denne innbyggeren er litt lykkeamulett så får se om det funker;)
OnlyMe Skrevet 1. august 2007 Forfatter #18 Skrevet 1. august 2007 Hmmm, skal vi se.... Da vil jeg låne kortet til mannen din noen timer, søsteren din, også vil jeg slappe av en uke hjemme hos "mamma". Få middag og bare kose meg! Hørtes såååå deilig ut;) hihi:P Takker for det, og HÅPER det virker. Er ikke gøy å bare ligge her å være dårlig:( Men hadde vært typisk min flaks å bli syk til fødselen :s hehe, ser det får meg. Komme opp på kk med rier, og i tillegg være dausjuk;) HAHA.... Får håpe amuletten virker *krysser fingrene for det!*
Teltpluggen Skrevet 1. august 2007 #19 Skrevet 1. august 2007 Hehe:P Hadde vel fått deg noe febernedsettende og slikt da;) Familien min er flott den, men er noen feider på gang her for tida.. Men de har jeg vellykket klart å blande meg utenom (Les: Jeg har gitt streng beskjed til alle innblandede at jeg nekter å bli blandet inn:P)
OnlyMe Skrevet 1. august 2007 Forfatter #20 Skrevet 1. august 2007 Er best det! Bare å holde seg unna... Her er det slik at nestne ingen har kontakt lengre! Synd, men er ikke alle man VIL holde kontakt med.. Kommer jo ann på hva de har gjort! Heldigvis har jeg min elskede da, så vi har det jo helt topp, og nå skal vi jo bli en egen familie:) Synd for de som ikke får oppleve oldebarn/barnebarn... Men er ikke mitt problem;) Satt på trøken nå da?
Teltpluggen Skrevet 1. august 2007 #21 Skrevet 1. august 2007 Skal sette på nå Måtte bli ferdig i vaskemaskinen først;) Så må jeg bare se ferdig one tree hill, så er det natta:P Må stå opp imorra og være såpass våken at jeg kjøper rett størrelse i bh:P
OnlyMe Skrevet 1. august 2007 Forfatter #22 Skrevet 1. august 2007 Hehe, litt av en tid å vaske klær på ;P er du ikke snart ferdig med den serien?må jo ha gått med noen episoder nå?!:s Rett str er viktig;)
fricke *med Lone Amalie*^^ Skrevet 1. august 2007 #23 Skrevet 1. august 2007 kom på chatten en tur da vel=P
Teltpluggen Skrevet 1. august 2007 #24 Skrevet 1. august 2007 Skal se hele sesong 4:P Og så blir det aldri mer en max 2 episoder hver kveld.. Nyskjerrig som jeg er må jeg innom her å sjekke hvert tiende minutt.. MINST! Og når det gjelder klesvasken: Jeg så nå at det var tomt for undertøy:S Var et biiiittelite sjokk.. Eller.. Det var noe undertøy, men bittesmå stringtruser er liksom ikke så behagelige når magen er der! selv om den er heller liten enda:)
OnlyMe Skrevet 1. august 2007 Forfatter #25 Skrevet 1. august 2007 Hehe, en hel sesong ja... Da har du vel litt å se på Er ikke lettt å komme seg vekk når man først er blitt bim avhengig :s Lurer på hvordan det blir å komme over på dib :s Kommer sikkert til å savne å være her;) Nei, string er jo toppers nå! Funker som bare det, også er det jo så sexy med en hval i string vettu hihi.... Huff, tror jeg hadde følt meg ganske uvel hadde jeg prøvd å ta på meg noe av det "gamle" undertøyet i dag... Hihi Men om noen uker... DA skal det endelig bli liv i klesskapet igjen;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå