grand danois Skrevet 30. juli 2007 #1 Skrevet 30. juli 2007 hei jeg svart på et innleg du hadde for et par dager siden. du hadde vondter i ryggen... har du testet?? jeg var litt spent:) jeg har testet med svak positiv:)
zadine Skrevet 31. juli 2007 #2 Skrevet 31. juli 2007 gratulerer....svak strek er jo strek ;-) jeg er nok veeldig tidlig ute med vondtene mine. Så kanskje det er innbildning. (ønskedrøm;-) Jeg har ikke IKM før ca. 10 aug om jeg har regnet riktig, men jeg har så rare sykluser, så jeg vet ikke helt. Følte at jeg hadde EL noen dager tidligere denne gang enn de 2 foregående. Men nå sitter jeg i nordsjøen og kan ikke få testet på enda en uke:-( Men jeg skal legge inn meldig her når jeg får gjort det. I hele går verket ryggen noe sinnsykt, pluss masse murring og stikking nederst i magen. Så jeg føler jo på kroppen at noe er anderledes denne gang enn det foregående året. Håper;-) gratulerer så masse med din spire;-)
grand danois Skrevet 31. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 31. juli 2007 for å si d slik. jeg er gravid=) å jeg har kempe vondt i ryggen=) ja ej skal fylle me ej:) lykke til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå