These Skrevet 30. juli 2007 #1 Skrevet 30. juli 2007 Er 4 dager på overtid...var på ul i dag, legen sa at hun lå ganske langt nede og synes det var litt rart at eg ikke hadde kjennt noen riar enda... har hatt litt vondt i ryggen siden jeg kom hjem,men i faser. ryddet og støvsugde. og nå har jeg mer vondt i ryggenog magen(men kunn på venstre side), og det er egentlig hele tiden, men varierer i styrke..... kan dette være tegn på noe? er førstegangs..
Solstrålen80 *gutt og jente* Skrevet 30. juli 2007 #3 Skrevet 30. juli 2007 hmm... mine rier var som sterke mensensmerter.husker ikke hvor jeg hadde det men. vansklig å si når jeg ikke vet helt hvordan smertene dine er:(
These Skrevet 30. juli 2007 Forfatter #4 Skrevet 30. juli 2007 oki...kjnnes ut son ryggen og nagen er sliten på en måte... og kjennes ut som jeg har slått halebeinet.
Solstrålen80 *gutt og jente* Skrevet 30. juli 2007 #5 Skrevet 30. juli 2007 hmm... du får vente å se om det blir noe mer.vanskelig å si ettersom jeg ikke hadde det slik selv. håper det er noe på gang da:) lykke til!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå