Anonym bruker Skrevet 30. juli 2007 #1 Skrevet 30. juli 2007 Og hva er det som er så pent med deg? Jeg kan være ganske pen på en god dag, men tilsvarende stygg på en dårlig dag.
Anonym bruker Skrevet 30. juli 2007 #2 Skrevet 30. juli 2007 Sånn har vi det vel de fleste av oss - slett ikke verst på en god dag, men ikke særlig fornøyd når man er sliten eller i dårlig humør Heldigvis har jeg en sambo som er meget flink til å fortelle meg hvor pen han synes jeg er, så det hjelper da litt på selvtilliten!
Fabelaktiv Skrevet 30. juli 2007 #3 Skrevet 30. juli 2007 Jeg er penest i dunkel belysning og litt sotede speil
Gjest Skrevet 30. juli 2007 #4 Skrevet 30. juli 2007 Fabel Aktiv: Da tror jeg jaggu vi er tvillinger!!! TØFT!!!
Anonym bruker Skrevet 30. juli 2007 #5 Skrevet 30. juli 2007 Syns jeg er pen når jeg ikke er gravid. Eller, NÅ syns jeg at jeg var pen da jeg ikke var gravid. Da jeg ikke var gravid syntes jeg at jeg var sånn passe pen.
Fabelaktiv Skrevet 30. juli 2007 #6 Skrevet 30. juli 2007 Sånn som jeg som syns jeg var litt lubben før graviditet - men jeg var jo sylslank ser jeg nå Smurf... vi er manglinger trur jeg! Har nemlig noen venninner som "lider av samme skjønnhet"
Anonym bruker Skrevet 30. juli 2007 #7 Skrevet 30. juli 2007 ja, jeg er stolt over utseendet mitt. er verken for pen eller for lite pen.dessuten har jeg et vakkert indre, og skjønneht kommer innenfra
minførstebaby Skrevet 31. juli 2007 #8 Skrevet 31. juli 2007 Hei.. Uansett størrelse/dasong så er vi alle vakre Jeg føler meg ihvertfall glad,lykkelig,gravid og vakker
Lukkelukken og bebibror Skrevet 31. juli 2007 #10 Skrevet 31. juli 2007 Hmm, jeg kan synes jeg er pen ja, men som regel føler jeg meg heeeelt forferdelig!
PintSizedDictator Skrevet 31. juli 2007 #11 Skrevet 31. juli 2007 Syns eg e pen helt til eg ser meg i speilet...da kommer realiteten klaskende i trynet på meg;) Lenge leve vrangforestillinger
SokkeLaila Skrevet 31. juli 2007 #12 Skrevet 31. juli 2007 Hehe! Kan vel si det sånn at jeg er pen langt ifra -men er langt ifra pen! Noen dager føler meg meg helt ålreit -som en sau.. ..mens andre dager suger big time..
Mild, Marcus & Mille Skrevet 1. august 2007 #13 Skrevet 1. august 2007 haha, samme her. før jeg ble gravid følte jeg meg feit og var sånn halvveis fornøyd med meg selv. men nå som jeg har fått ut knærten ser jeg jo at jeg egentlig burde ha vært veldig fornøyd med meg selv før jeg ble gravid da var jeg jo råflott! hehe
Anonym bruker Skrevet 1. august 2007 #14 Skrevet 1. august 2007 Jeg synes faktisk at jeg er ganske pen. Ikke vakker, men pen. Men - hadde jeg fått bort de overflødige kiloene så hadde jeg vært mer fornøyd. Ansiktspen - er det noe som heter det ?
Miss L å di Skrevet 1. august 2007 #15 Skrevet 1. august 2007 hmmm... pen og pen... Irriterer meg iallfall grenseløst over at jeg ikke satte mer pris på kroppen min før jeg ble gravid. Var aaaldri fornøyd, men jeg ser jo nå at den kanskje ikke var så verst, og at jeg har sett ut på mitt beste..... litt surt... At jeg alltid kommer til å være littegranne stygge enn før....
Gjest Skrevet 2. august 2007 #16 Skrevet 2. august 2007 Miss L + nurk *17.09.07* Det er faen meg den beste observasjonen jeg har lest her inne noengang!!! Føler det samme, men har aldri tenkt tanken så konkret som du. Faen, egentlig... nå går det bare nedover herfra!! :-(
Anonym bruker Skrevet 3. august 2007 #17 Skrevet 3. august 2007 Jepp, det går fint å være "aniktspen" Er vel noe i den duren selv, vil jeg tro Jeg har i alle fall en rååååpen mann!! Da vi ble et par tenkte jeg at alle ville tenke at han var alt for pen for meg, men har ikke hørt det... Selv om "alle" synes han er veldig kjekk, da! Søstra mi, som aldri gir komplimenter, sa her om dagen at jeg gikk min mann en høy gang Og jeg som aldri har følt meg pen ... Hihi.
Anonym bruker Skrevet 3. august 2007 #18 Skrevet 3. august 2007 Vet da mange jenter som har kjempeflott kropp etter å ha født barn,men man må jobbe for det,nytter ikke å sitte i sofaen og sutre over at "ting har forandret seg"! Ut å trene,chicks!
Fabelaktiv Skrevet 3. august 2007 #19 Skrevet 3. august 2007 I know Denne gangen skal jeg det... er iallefall supermotivert etter å ikke ha kunnet bevege meg raskere enn en km i timen på flere mnd.. pilates boka er klar... vogna og jeg også - og noen treningsvideoer slank kropp - here i come!!! "i may be fat, but u're ugly and i can diet" - poppis uttrykk fra 80-tallet
@nne p@ l@nne Skrevet 3. august 2007 #20 Skrevet 3. august 2007 Jeg er ikke så verst når jeg ser meg i speilet, men blir skuffa hver gang jeg ser bilder av meg selv. Men mamma sier jeg er pen da :-)
Fabelaktiv Skrevet 3. august 2007 #21 Skrevet 3. august 2007 mamman din har rett @nne... mammaer ser sånt uavhengig av egne meninger hehe - og min datter er PENEST!!
@nne p@ l@nne Skrevet 3. august 2007 #22 Skrevet 3. august 2007 Jeg har ingen datter så det er hun sikkert. Bare vet at sønnene mine er veldig søte, og kommer til å bli veldig kjekke når de blir store!!
Gjest Lykkeliggift_ Skrevet 3. august 2007 #23 Skrevet 3. august 2007 Når jeg ikke er gravid, så trener jeg løping og vekter i konkurranseklasse 5-6 dager i uka. Men jeg er forferdelig stygg i trynet synes jeg selv... Må masse sminke, hårfarging og kontaktlinser til for at jeg i det hele tatt skal synes at jeg er tiltrekkende.
Gjest Skrevet 3. august 2007 #24 Skrevet 3. august 2007 kan være pen en dag mens en annen dag styggre en satan sjøl. varierer...
Pinny og lillegutt Skrevet 3. august 2007 #25 Skrevet 3. august 2007 Nei, jeg faller desverre ikke under kategorien "pen" (i mine egne øyne), men derimot "søt" er jeg.. Innimellom når jeg ordner meg litt og sånn
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå