ippemo får augustbaby Skrevet 28. juli 2007 #1 Skrevet 28. juli 2007 Hele 10 dager igjen til jeg kan teste meg, jeg er så spent!) Kanskje det er noen derinne...?Lov å håpe hvertfall! Flere som venter i spenning her?
Gjest Skrevet 28. juli 2007 #2 Skrevet 28. juli 2007 Jepp. 1 pp her. Kan teste på tirsdag eller onsdag. Laaaaaaange dager : (
ippemo får augustbaby Skrevet 28. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 28. juli 2007 1. pp her også! Sitter her og leter etter tegn, selv om jeg vet at det er altfor tidlig....hihi... puppene kjennes ømme ut og jeg har metallsmak i munnen, men så er det jo sånn at dess mer man leter, dess flere tegn finner man. Og det er nok altfor tidlig med tegn uansett!
Gjest Skrevet 28. juli 2007 #4 Skrevet 28. juli 2007 Har super ømme pupper selv : ) Lykke til, da : )
ippemo får augustbaby Skrevet 28. juli 2007 Forfatter #8 Skrevet 28. juli 2007 Hihi, øve på hva? Babylaging?Er jo omtrent det eneste vi gjør jo, sitter bare her i en av pausene...haha.
Mamma til 3 gutter-<-@ Skrevet 28. juli 2007 #9 Skrevet 28. juli 2007 Jeg har pleid å teste 10 dager etter EL og det har gått her, for da skal det komme en svak svak strek på Clear Blue ihvertfall eller på Clear Blue digital.
Lykke ♥gutt05 & jente08♥ Skrevet 28. juli 2007 #10 Skrevet 28. juli 2007 lever ikke i spenning for å se om det kommer 2 streker eller ikke, de fikk jeg i slutten av mai:) men lever i spenning om når magen kommer, og om det er en lillesøster eller lillebror som ligger og koser seg inni der:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå