Gjest Skrevet 28. juli 2007 #1 Skrevet 28. juli 2007 Rart men før så var det nesten en tragedie at buksene ble for trange,men nå jubler jeg hver gang ei blir for trang. Nå har jeg ei capribukse som passer og en shorts ellers er det mammabukser her.
villemo Skrevet 28. juli 2007 #2 Skrevet 28. juli 2007 hehe....ja før tok man nesten til tårene når buksa ble for trang...men nå er dem snudd om til et JIPPI!Har bare ei dongribukse igjen som passer nå...den var jo litt stor i utgangspunktet....men den begynner og strammer litt den og nå.....:-D
Vinterbaby+Sommerbaby Skrevet 28. juli 2007 #3 Skrevet 28. juli 2007 Jeg gruer meg til buksene ikke passer lenger...Har ei bukse me høyt liv som ikke passer pga magen...men ellers passer alle de andre buksene:) Håper på å bruke de lengst mulig,har ikke planer om å legge på meg andre plasser en magen,hehe... Er 20uker på mandag, men har ikke lagt på meg noe enda!
Ein T Skrevet 28. juli 2007 #4 Skrevet 28. juli 2007 har heller ingen plan om å legge på meg mer en magen, men når magen er lav å buksene strammer,er d ikke lett å komme i buksene. har lagt på meg 1kg. er i uke 19, å har ikke mange buksene som passer nå.... herlig følelse
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå