Gå til innhold

råd mot halsbrann mottas med stooor takk;)


Anbefalte innlegg

Skrevet

ahh....fytti fa...e så lei...ingenting som hjelp lengre no,men vis nån har nån brilliante tips mot faenskapen så prøve æ alt!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

spis mandler =) jeg hadde noen tabletter som hjalp før, men ikke lengre nå. mandlene virker kjempe bra =)

Skrevet

dei sier love hearts...hjelper ikke på meg:-(

og melk:-)

Skrevet

liker ikkje melk, men måtte opp i natt.. tok meg eit glas oboy, hjlap heldigvis...har ikkje prøvd så masse anna.. ikkje kvar natt eg har det..

Skrevet

dyttet opp innlegget mitt om halsbrann nå:)

Skrevet

For meg hjelper det med Gaviscon på dagtid. Men om natten, synes jeg det eneste som er effektivt er å ha en ekstra dyne i ryggen, så jeg nesten sitter og sover.

Også funker det med banan.

Skrevet

Kjøp deg Link eller spis mandler :o)

Skrevet

på meg hjelper gaviscon.. har tatt en tablett rett før jeg legger meg men de skal tygges og jeg ble litt uggen av de for syns de var litt ekle.. så idag kjøpte jeg flytende form, så håper de også er like gode:) merker ingenting etter jeg har tatt de tablettene, kjempe deilig!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...