gleder meg igjen Skrevet 27. juli 2007 #1 Skrevet 27. juli 2007 ja er 4 dager på overtid og lurer jo veldig på om lille gull kommer snart. Eller liten er ho ikke det regner ho er rundt 4,2 kg nå.Kan ikke skjønne at ho er så stor, men men jeg har bare lagt på meg 9 kg så for jo håpe de forsviner fort. Men det ser ut som det tar tid er liksom ingen følelse på at noe er på gang heler. Var på undersøkelse i dag og de sier det er 1 cm åpning og at det er modent. Andre som har fått den beskjeden og eventuelt når har dere født??
lb71 Skrevet 27. juli 2007 #2 Skrevet 27. juli 2007 Jeg hadde 2 cm åpning og var helt moden den 11 juli (2 uker siden) For 2 dager siden hadde jeg 4 cm åpning og var så moden så moden. Men skjer der noe......... Neeeei. Masse vonde kynnere som slipper taket etter 30 minutter. Av og til haggler de over meg men så blir der stille igjen. En uke til termin og jeg har det ikke så travelt egentlig. Litt kjekt å gå å glede seg til han kommer, kjenne på forventningene og glede seg til å se ham.
gleder meg igjen Skrevet 27. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 27. juli 2007 jeg har også masse kynnere men det er liksom bare med det. jeg har igrunnen ikke heler dårlig tid ho kommer når ho kommer. men merker selvfølgelig at man begynner å bli litt sliten, Men jeg er mest sliten av å svare på mob nei det hat ikke skjedd noe :-) vet at alle bare mener det gått, men de skal få beskjed når noe skjer :-)
3 små!:) Gutt, gutt og jente! Skrevet 28. juli 2007 #4 Skrevet 28. juli 2007 Hei! Her er vi 1 dag over termin idag og det virker ikke som det skjer så mye... Har den siste uka merka en del mer småvondt i magen og at lillegutt er veldig så aktiv, men har heller ikke så dårlig tid egentlig... Føler meg heeelt rolig og avslappet; kjenner at jeg begynner å glede meg mer og mer og at jeg liksom blir mer og mer klar for at han kan få komme:) Ganske godt! Men som gleder meg igjen sier, blir litt lei av alt mobilmaset om det har skjedd noe, om jeg kjenner noe, eller tror det kommer til å skje noe snart... Føler at andres forventninger stresser mer enn mine egne, men prøver å forholde meg rooooolig og si at vi skal si ifra så fort vi kan etter at han har kommet;) Lykke til!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå