fikk en gutt Skrevet 26. juli 2007 #1 Skrevet 26. juli 2007 har forsikring..i banken på pcen.. den er nå ødelagt..har skrevet skademelding...må jeg også vise frem pcen min et sted?.....for å få noe for den?
Mamma til 3 gutter-<-@ Skrevet 26. juli 2007 #2 Skrevet 26. juli 2007 Må sikkert levere pc`n til reparasjon, som forsikringen dekker.
fikk en gutt Skrevet 26. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 26. juli 2007 den er helt død...hadde ikke tenkt å levere den til reparasjon..må jeg det for å få den dekket?og hvor mye får man for en pc...har jo ikke kvittering... takk for hjelpen
♥♥ M ♥♥ Skrevet 26. juli 2007 #5 Skrevet 26. juli 2007 Du må nok levere den til reparasjon ja. og så dekker forsikringen det reparasjonen koster. kan den ikke repareres må de ha dagens verdi på pcen. Husk egenandelen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå