Gå til innhold

sex i vannet når man er gravid??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kan man ha sex i vannet/sjøen når man er gravid? Det "åpner" vel ikke opp for noe?

 

Spør her for og være

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det går helt fint. Det er like etter fødselen man skal væreforsiktig med å bade og ha sex generelt pga infeksjonsfaren.

Skrevet

Du skal ikek gjøre det langt på vei i alle fall.

Ting kan sette igang, du vil da ikke merke en vannavgang, i alle fall ikke like godt.

Lege som fortalte dette.

Skrevet

Oki.

 

Takk for svar!

Jeg er 35 uker på vei, så kanskje best og la det være.... Men jeg har så lyst, og sambo har lyst også.. litt sånn romantikk de siste ukene..Men får styre meg :)

 

Takk likevel :)

 

HI

Skrevet

Nei guri, jeg hadde bare kjørt på nå mens dere kan :0) Vi hadde nå sex fram til noen dager før fødsel begge gangene. Etter fødselen kan det fort gå lengre tid mellom elskoven ;0)

 

Ikke styr deg, men kjør heller på ;0)

Skrevet

Jeg mener jeg fikk beskjed om at jeg burde være litt forsiktig med bading sånn like før fødsel - spesielt bading i badekar, faktisk!

Dette ble begrunnet med at dersom slimproppen var gått, så var det større fare for infeksjoner (ble litt usikker nå..., men jeg ville snakket med jordmor sånn for sikkerhets skyld).

 

Lykke til uansett!

Skrevet

Nei altså, det er jo ingen krise... jeg MÅ ikke ha sex i vannet. Vi har jo sex andre steder :) Men takk for svar alle :o)

 

Hi

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...