rosa og en blå Skrevet 25. juli 2007 #1 Skrevet 25. juli 2007 ?? har masse blankt slim... yyaaaakkk.... ser ikke ut som vanlig utflod. og den er ikke noe mørk i det hele tatt.
Tbgjente_Det ble ei lita tulle Skrevet 25. juli 2007 #2 Skrevet 25. juli 2007 Slimproppen min med nr 1 var helt blank....blankt slim med en liten stripe blod i. Så ut som tykt vann nesten.
rosa og en blå Skrevet 25. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 25. juli 2007 jippi.. håpe det er den!! kan vel ikke være såå mye annet da..
rosa og en blå Skrevet 25. juli 2007 Forfatter #4 Skrevet 25. juli 2007 -dytt- var ikke noe blod i den..
melissa&baby:) Skrevet 25. juli 2007 #5 Skrevet 25. juli 2007 jeg har og helt blankt tynt slim....dytter litt jeg....
ei_til_gojente_har_kommet:-) Skrevet 25. juli 2007 #6 Skrevet 25. juli 2007 Jeg har også blankt slim som kommer, med forrige var det mer snørrlignende... litt sånn blankt men gulgrønt liksom.(sorry detaljer) nå kommer det lite i gangen så jeg tror den går litt og litt. Med førstemann så jeg aldri noen slimpropp! Da bare gikk vannet.
Pepsimaximusa *mammatil2* Skrevet 25. juli 2007 #7 Skrevet 25. juli 2007 Jeg fødte forrige onsdag, og da startet det med at proppen gikk! Den var helt blank uten noe spor blod eller noe annet, så det kan godt være den:-) Lykke til iallefall..:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå