Anonym bruker Skrevet 24. juli 2007 #1 Skrevet 24. juli 2007 Hun er en god og trinn liten jente, fornøyd og blid. Men litt bedagelig, kan jeg si... Hun ligger på gulvet, ruller rundt og strekker også bena strakt og høyt til værs. Hun blir fort sliten av å ligge på magen, blir fort tårer og tenners gnissel. Hun er ikke så flink i å rulle fra mage til rygg. Og å stå på bena, det vil hun ikke. Når jeg holder henne oppreist på fanget, da trekker hun bena opp under seg. Så da lurer jeg på, har flere bedagelige ca 7mnd gamle barn, eller er det bare aktive tasser her?
Anonym bruker Skrevet 25. juli 2007 #3 Skrevet 25. juli 2007 Ville kanskje ikke kalt de bedagelige.....men ikke helt modne for dette ennå?
Mikroline Skrevet 25. juli 2007 #4 Skrevet 25. juli 2007 Nyt det mens du kan:) Lillegutt her var rolig og "bedagelig" før, snudde seg ikke fra rygg til mage før han var over 7 mnd og var generelt glad i å ligge stille og kose seg. Men, da han var litt over 8 mnd fant han ut at han kunne bevege seg selv og begynte å åle seg. Nå er han snart ett år, og krabber i full fart, reiser seg og sitter ikke stille et sekund. Jeg tror det åpnet seg en helt ny verden for han da han fant ut at han kunne komme seg rundt på egenhånd, og da ble utforskertrangen større enn bedageligheten:) Så, hadde du spurt meg for tre måneder siden, hadde jeg sagt at jeg hadde en bedagelig tass, nå derimot vil jeg si han er ganske så aktiv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå