Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

de blir det i 6-7 månders alderen.. (har jeg lest da) tror min på snart 6 månder har så smått beg..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har begynt å merke det nå. Er 10,5 mnd han da. Sitter lenger på fanget og trykker seg inn mot oss ei stund før ting er ok.

Skrevet

Snuppa mi på 5mnd hylskrek her om dagen når bestefaren løfta henne opp,hadde ikke sett han på en stund. Stirra først på han en stund og satte i et skrik. Kom til mamma og roa seg så prøvde vi igjen og samme skjedde,stakkar bestefar,var litt fortvila da, har kommet ofte etter det og nå går det bra.

Var veldig skeptisk til ei i går som hu ikke hadde sett før og som tok henne på fanget.

Trodde det var litt tidlig??

Skrevet

vår er 10,5 mnd og har blitt sjenert de siste ukene. gjemmer seg i mammas bryst.

Skrevet

Samme har skjedd med oss som med Mamsen til Silje. Da han var 4-5 måneder så var han veldig skeptisk til farfar og farmor. Ser farfar sjeldent, samme med farmor. Farmor begynte å komme oftere på besøk når han hadde skreket noen ganger til henne, og nå går det fint!=) Begynner å komme seg med farfaren også.

 

Har tendens til å henge med lippa når fremmede kikker oppi vogna av og til.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...