Twintipp og himmelblå Skrevet 23. juli 2007 #1 Skrevet 23. juli 2007 Traff forholdsvis tilfeldig på en hyggelig dame igår, som jeg forøvrig ikke hadde møtt før. Vi blir sittende å prate litt, så viser det seg at hun har en sønn som er like gammel som min, som heter det samme som min og som skal begynne på samme avdeling i ny bhg som min! Det blir visst ikke ringere enn 3 Theodorer på samme avd.. Hjelpes:o) Synes det var litt festlig da, hihi:o)
Gjest Skrevet 23. juli 2007 #2 Skrevet 23. juli 2007 Hehe artig på småbarnsavdelingene i barnehagen snuppa skal begynne i (det er to stk som til tider fungerer som en) Er det en Natalie og en Natalia i tillegg til tuppa... Og jeg som trodde at vi valgte et uvanlig navn hehe, hadde aldri hørt noen hete det før jeg De andre to er også like gamle som tuppa mi, ene var i barselgruppen vår..
Gjest Skrevet 23. juli 2007 #3 Skrevet 23. juli 2007 Oisann, er navnet blitt så vanlig da? Trodde vi var litt originale jeg:-)
Twintipp og himmelblå Skrevet 23. juli 2007 Forfatter #4 Skrevet 23. juli 2007 Oj, såpass ja:o))) Ja, ikke sant jenter, her tror vi at vi er ganske så orginale egentlig.. Men, neida, hihi:o) Rart at halvparten av guttene på avdelingen heter Theodor da:o)
3b@rnsmor-30* Skrevet 23. juli 2007 #5 Skrevet 23. juli 2007 oi! litt morro da!!! trodde ikke Theodor var såååå vanlig enda jeg... Liker det navnet så godt jeg =) er så koselig =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå