Gjest Skrevet 23. juli 2007 #1 Skrevet 23. juli 2007 Jeg fikk besøk av TR to dager tidligere enn normalt, å 16 jule fikk jeg EL, altså 14 dager etter TR. Tok ingen EL-test, men fikk EL-slim, stikking i livmorområdet og var svimmel, slik som jeg pleier å ha d når jeg har EL. Så fikk jeg en liten blødning 6 dager etter, som jeg trodde var festeblødnind, men fikk EL-slim samme dag. Og stikkinger og andre symptomer! Er så forvirret. Trodde jeg hadde blitt gravid jeg, siden jeg fikk festeblødning, men d kan vise seg at d er en forsinket EL =/ noen som har opplevd d samme? eller vet hva som er grunnen?
Måånestråle Skrevet 24. juli 2007 #2 Skrevet 24. juli 2007 Min syklus var ogsaa klussete i et par maaneder etter MA (lange sykluser), men den gikk seg til litt etter litt, og naa er den tilbake til normalen, 4. pp etter MA. Kjedelig aa vente, jeg vet, men det ordner seg nok etter hvert. Lykke til!!
har4barn Skrevet 24. juli 2007 #3 Skrevet 24. juli 2007 Akkurat sånn var det hos meg også. Det er først nå (i 6.pp) at jeg føler at ting er som før igjen. Hadde mange mellomblødninger, mensen kom for tidlig, mye murringer. You name it! håper det retter seg igjen til deg snart!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå