=Mina min og mej= Skrevet 23. juli 2007 #1 Skrevet 23. juli 2007 må bare lufte litt.. jeg vet ikke hva som skjer med meg for tiden. Alt bare raser sammen. Føler ikke jeg strekker til i det hele tatt, og at jeg har ungen min for lite alene. Har slitt psykisk nå i mange år pga overgrep, men nå i det siste hoper det bare seg opp i hodet mitt.. Tidligere har jeg klart og bitt tenna sammen og holdt ut, vært en god mor og klart alt. Men i det siste så faller alt sammen.. akkurat som et puslespill.. som mangler den siste biten.. Aner ikke hva jeg skal gjøre. Har ringt legevakta, time der klokka 20.30 i kveld.. men er så usikker. Jeg vil egentlig ikke innlegges, det er ikke rette plassen for meg å komme på en akutt avdeling, men samtidig klarer jeg jo ikke mer.. har ligget i hele dag i mørket på soverommet.. bedre å sove og "rømme" fra alt.. noen som har vært der jeg er eller?
ejiec++ Skrevet 23. juli 2007 #2 Skrevet 23. juli 2007 Har vel ikke noe annet råd til deg enn at du absolutt burde ta en tur på legevakta og snakke med noen - du er tydeligvis langt nede nå. Har hørt at dem som har opplevd overgrep som barn ofte får en psykisk reaksjon når de selv får barn. Synd at du har det så tungt nå - håper det blir bedre når du får hjelp, husk at det er det beste både for barnet ditt og for deg. Ellers vil jeg gi deg en stor klem :-)
Twig Skrevet 23. juli 2007 #3 Skrevet 23. juli 2007 Åh gu.. dette var som å lese om meg selv Kan jeg sende deg en postmelding?
Gjest Riga+hippiesnulla & piratspira Skrevet 23. juli 2007 #5 Skrevet 23. juli 2007 Tok meg friheten til å også sende PM til deg!:-)
Guttemamma til tusen :) Skrevet 23. juli 2007 #8 Skrevet 23. juli 2007 kom du deg aldri til legevakta?? hvorfor ikke?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå