Gå til innhold

Er det rart vi er stolte av denne lille


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke rarere enn at alle andre foreldre er stolte av sine barn. Du har mammaøyne vettu =)

Skrevet

For dere er han forhåpentligvis den skjønneste, men han er nok ikke det for alle andre. Rart er det dog ikke.

Skrevet

Jeg har også mammaøyne, og kan med sikkerhet si at barnet ditt ikke utmerker seg mer enn de andre barna jeg ser i det daglige.

Alle barn er skjønne, på sitt vis.

Skrevet

Joda - han er så skjønn atte:):):)

Gjest Ultemecia&Mikrovampyren
Skrevet

Signerer idyll og ingen her er mine venner

Skrevet

Og her er det ikke lov å være stolt mamma nei...?

Rare svar på noen her, selvsagt er han søt! Er vel ikke nødvendig å poengtere at alle mødre synes sine barn er vakrest, det vet vi jo fra før

Skrevet

Herregud, hva er det med folk? Jeg tør iallefall ikke legge ut skrytebilder av min baby nå. Teiteste jeg har vært borti, tenk at dere gidder. Hart dere ikke tenkt å fortelle at hun har en nydelig gutt (noe hun faktisk har) kan dere jo bare drite i å skrive noe i det hele tatt da?

 

+mamma 25+, for en vakker sønn du har. Liker vanligvis småjenter best jeg. Hehe ;O) Men ungen din fikk meg til å tvile litt. :)

 

 

 

Skrevet

Herregud, så gneldrete dere er.

 

Han var kjempesøt!

Skrevet

Klart han er skjønn, alle barn er vakre på sin måte. Jeg kan ikke skjønne foreldre som absolutt skal ha det bekreftet av andre hele tiden bare.

 

For en gjeng med høner dere er her inne. Hvis man ikke jatter med og sleiker folk oppetter ryggen så får man pepper med en gang. Våkn opp damer, verden er ikke slik!

Skrevet

Du kommer jo bare med selvfølgeligheter...

 

Er jo ikke snakk om å sleike oppetter, men å være vanlig hyggelig. Er du så frekk og belærende i virkeligheten også da? Sikkert populær du... ;-)

Skrevet

Jeg svarte ikke for å provosere, sa bare min mening.

Jeg synes ikke han er skjønn, men en helt vanlig gutt. Hadde ikke merket meg noe spesielt med han på gata, helt normal, liksom.

Og da sier jeg heller ikke "ååååå, så søt han er!!! Åh, åsså jeg som ønsket meg jente da!!!!-Nå kan jeg angre på det, liksom"

 

Gutten er i mine øyne helt vanlig. Skjønner det er slitsomt at noen ikke er som alle andre, og liksom-dåner av helt vanlige unger.

Skrevet

Og hvor var hun belærende? Det må da gå an å mene annet enn alle andre!

Skrevet

Mine venner er i alle fall ekte :-)

Jeg var da ikke uhyggelig? Hun spurte om det var rart de var stolte..og jeg svarte at det ikke var rart, alle foreldre syns det om sine egne.

Skrevet

Syns faktisk ungen var veldig søt jeg, sånn "skiller seg" ut søt.

Jeg syns ikke alle unger er søte.

Gidder ikke å si at noen har en veldig søt gutt hvis jeg ikke mener det.

 

Skrevet

-Ikke jeg heller, og denne gangen syntes jeg det var en helt vanlig gutt.

 

Skrevet

Himmel - sier jeg bare!!!!

Dette begynner å grense til det kjedsommelige....

Skrevet

Nei - faktisk ikke......

Folk må skryte som de vil...................dere som gidder å lage en stor diskusjon ut av det derimot...............

Skrevet

De som lager en stor diskusjon?

 

Det vil si de som ikke tåler at vi har en annen mening da?

Skrevet

Jeg tror faktisk jeg vil tilskrive meg som en av de ærligste her.......og jeg setter STOR pris på folk som ikke dalter hønedalten........men si din mening og bli ferdig!

Skrevet

Alle barn er spesielle, denne lille gutten ser ut som en skikkelig sjarmør:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...