Gå til innhold

Bil


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Jeg har lyst til å overraske min mann med en fancy bil utenfor kirken. Har noen forslag til hva slags?

 

Hva slas transport har dere? Og hva betaler dere?? Og hvor lenge har dere bilen til disposison? Med sjåfør, eller må dere skaffe dette på egenhånd?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vi skal ha ford excurcion limoucine. betaler 5000 for 6 timer, trenger vi den lengre bare legger de til litt i prisen. Det er en knall tøff limo ikke sånn vanlig hvit kjedelg. Den er helt RÅ!!! Gleder oss max!!

Skrevet

tror vi skal ha en cabriolet.. får låne av en i familien heldigvis. sjekk utleiefirmaer, de har ofte masse å velge i. du må nok regne med alt fra 2000-6000 ca kommer an på åssen bil du velger til slutt... med sjåfør blir det dyrere, kan du ikke bruke en mannlig gjest eller forloveren til mannen din?

Skrevet

en i slekten har veteranbil og eieren var sjåfør. hentet oss i kirken, kjørte til og fra fotografen. betalte 1000, kun rent symbolsk sum

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...