Gå til innhold

Legger du og din kjære seg samtidig om kveldene?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Her tar nemlig gubben aaaldri kveld. Blir deprimert av å alltid gå til sengs alene.. åja.. sex eksisterer ikke lengre i dette huset =( akkurat født da.. men har likevel bar hadt oss EN gang i år..eller var det kanskje to.. går for det samme uansett. Blir like deppa når det er slik iallefall.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det varierer. Her i huset må jeg innrømme at det er jeg som ikke er så hyppen på sex for tiden, håper lysten kommer tilbake snart (4 mnd siden jeg fødte nå) Vi er flinke til å gi hverandre klemmer og slikt da :)

Skrevet

Ja, stort sett så går vi alltid og legger oss sammen. Synes det er kjempe koselig :))

Skrevet

Ja her legger vi oss samtidig =)

Skrevet

 

Alltid samtidig. Vi er flinke å kose, men jeg gidder ikke sex.. Sliten og lite lyst..

Skrevet

Jeg legger meg alltid leeenge før gubben,ca nå ved denne tida,vet jeg må opp og amme et par ganger. Så kommer gubben utpå nattmorran og sover til langt på dag.Koselig? Nei,drittlei denne fordelinga. Sex vet vi ikke hva er lenger.

Skrevet

Går stort sett og legger oss samtidig ja. Men lite sex. Tror det er p pillene, hadde en periode uten prevansjon og da var jeg mye mer hypp enn nå.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...