Gå til innhold

dere som ikke har bestilt libero pakken. bestill bestill...


Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg ble mektig imponert over innholdet. og det beste er jo at det er gratis

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kommer den automatisk i posten dersom man melder seg inn i Liberoklubben?

Skrevet

jeg husker ikke helt. er en stund siden jeg meldte meg inn. tror jeg bestilte den. det står ihvertfall inne på siden til liberoklubben

Skrevet

Du må hente pakka ved nærmeste Lindex butikk. Jeg gjorde det i forrige uke

Skrevet

men man blir nedringt av selgere i etterkant. alt fra bok klubber til andre ting

Skrevet

Nei da, bare dropp å fylle ut tlf nummer og mailadresse. Det har nemlig jeg gjort. Benyttet meg av en kupong i et svangerskapsblad istedenfor å registrere meg på nettet. Og da fylte jeg bare ut navn og adresse. Fikk pakken fordet jeg :-)

Skrevet

det er bare å kontakte brønnøysund registeret å reservere seg mot telefonsalg. Det kan ta litt tid før alle oppdaterer sine lister(opptil 1/2 år,) men der er bare å si at du er reservert, så noterer de det. Da har de ikke lov å ringe deg. Det har vi gjort, og det er skikkelig behagelig...

Skrevet

...men dersom du allerede er i kunderegistert dems, vil du blir regnet som eksisterende kunde. Og da har de lot til å ringe deg. Det er meget mulig de selger opplysningene. - Og det å finne tlf. nr er ikke noe stort problem heller.

Jeg ble nedringt etter at jeg kom hjem fra sykehuset forrige gang. Jeg har ikke tall på hvor mange ganger jeg måtte avbryte amming, soving og babystell pga av den forbaska tlf.

Denne gangen er jeg klok av skade, og har ikke bestillt en eneste ting hverken fra apoteket eller liberoklubben. Jeg klikker dersom jeg opplever samme ting denne gangen!

Skrevet

meldt meg inn jeg,men ikke fått noe respons på at den kan hentes..nbår skjer dette? har ikke termin før i oktober jeg da..

Skrevet

prøvekluten: du får en hentelapp i posten når det nærmer seg termin. jeg fikk min for ca 2 uker siden. har en uke til termin.

Skrevet

jeg har ikke blitt oppringt av noen selgere. har registrert meg både i pampers og libero klubben. har fått apotekpakken og pakken fra sandvik for lenge siden. men ingen selgere har ringt. har ikke reservert meg mot tlf salg heller

Skrevet

aaaahh..takker:o) da blei jeg litt klokere:o)

Skrevet

Skulle hente den pakka fra lindex her om dagen, var i alle nærmeste butikkene rundt her jeg bor og alle hadde tomt... Skikkelig kjedelig og ingen ante om og når de fikk inn igjen... Men men, ordner seg vel:-)

Skrevet

Hva er innholdet i pakken?

Skrevet

Nei, det begynner vel ikke før etter at du har født... Telefonterroren begynte noen uker etter fødselen hos meg ihvertfall.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...