Gå til innhold

FY FLATE!!!!


goldenticket *BLITT MAMMA*

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er flink jeg!!!!

 

I dag har jeg vært å gått tur med hunden (helt alene) i over en time...!!!

Kan ikke huske sist jeg orket å gå så lenge, nå er det bare 16dager igjen til termin, og jeg sover ikke om natta pga mensmurringer og falske alarmer...men i dag følte jeg meg i så fin form!

 

Tidligere har jeg blitt svimmel og kvalm når jeg har stått/gått i mer en 10min, men i dag gikk det såååå bra!!!! *SMILER*

Var svett som bare rakker'n etterpå og satt i dusjen nesten 45min...deilig :)Er så fornøyd, føler meg som et nytt menneske!

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høres ut som ei venninne jeg har! Hun fødte samme natt:)))

 

Lykke til!

Skrevet

Ja, det hadde vært toppen av kranskekaka...om jeg hadde føda i natt mener jeg :) *HÅPER HÅPER HÅPER HÅPER*

Jeg vil se jenta mi nå :)

Skrevet

Hehe..Skal krysse fingrene for deg!! Klem!

Skrevet

Tusen takk :) Klem

Skrevet

Jeg hadde også masse masse energi dagen før fødselen startet. Våknet opp med et smil om munnen og masse enrgi som ville ut, travet butikker etter støvlene jeg bare MÅTTE ha, va på kafé med en venninne og besøk hos mamma om kvelden.. hadde masse masse kynnere også da.. krysser fingrene for at det starter snart da ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...