ønsker meg en baby ti! :-) Skrevet 22. juli 2007 #1 Skrevet 22. juli 2007 Hvor lenge blødde dere? Hvor lang tid gikk det før EL og mensen kom i gang igjen?
Thea Marie* med 2 småtroll * Skrevet 22. juli 2007 #2 Skrevet 22. juli 2007 Jeg mistet da jeg var 7+2 og blødde i 1 uke, mensen kom etter 30 dager (regnet ut i fra den dagen jeg begynte å blø/miste) Nå er jeg gravid igjen så det gikk på første forsøk
ønsker meg en baby ti! :-) Skrevet 22. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 22. juli 2007 Hei! Takk for svar! :-) begynte å blø 8 + 4, og håper på å bli gravid igjen så fort som råd! Legen sa at det var ingen grunn til å vente, hvis vi var klare for det!
MissUlv ~ ♥ 2 vakre barn ♥ ~ Skrevet 22. juli 2007 #4 Skrevet 22. juli 2007 jeg hadde en SA i mars, var i teorien 11 uker på vei, men tror egentlig at jeg hadde EL senere da jeg ble gravid, og var ca 9 uker på vei i stedet. I alle fall, her kom mensen 32 dager etter SA, og jeg ble gravid etter det:)
MissUlv ~ ♥ 2 vakre barn ♥ ~ Skrevet 22. juli 2007 #5 Skrevet 22. juli 2007 blødde forresten i ca en uke
ønsker meg en baby ti! :-) Skrevet 22. juli 2007 Forfatter #6 Skrevet 22. juli 2007 Hei og takk for svar! :-) Gleder meg til at blødningene er over! Har hatt skikkelige smerter og det lille fostert kom nok ut i dag! Klarer liksom ikke å se fremover før blødningene har stoppet! Håper det blir som deg at syklusen kommer i gang med en gang og at spira sitter på første forsøk!
MissUlv ~ ♥ 2 vakre barn ♥ ~ Skrevet 23. juli 2007 #7 Skrevet 23. juli 2007 Smertene hos meg var på det verste ganske like som rier, så det er ikke noe godt nei. Jeg vil også legge til at de 2 eggløsningene etter SA hadde jeg mens-murringer da også, så for første gang kjente jeg når jeg hadde EL. Det mener jeg at styrker teorien om at det er lettere å bli gravid etter SA.
sikat Skrevet 23. juli 2007 #8 Skrevet 23. juli 2007 Etter jeg begynte å blø skikkelig så blødde jeg mye i en og en halv dag, deretter vanlig mensmengde i ca en uke. Fikk mensen 29 dager etter den dagen jeg begynte å blø skikkelig. Ble gravid igjen i neste syklus
Gjest Skrevet 23. juli 2007 #9 Skrevet 23. juli 2007 jeg mistet ca uke 9, mistet på fredagen og blødde til onsdagen. fikk el 3 uker etter sa..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå