Anonym bruker Skrevet 20. juli 2007 #1 Skrevet 20. juli 2007 Er ikke det ordinære lønnsoppgjøret for alle arbeidstakere i april elelr noe sånt? Burde ikke dette være oppdatert på lønnslippen min nå?? Jeg venter liksom på at dette skal registreres FØR jeg sender inn søknad til NAV om foreldrepenger. Vil jo gjerne ha med den økningen, og synes det er dumt hvis den ikke kommer med fordi min sjef er treig med å oppdatere lønnen etter lønnsoppgjøret. har dere andre fått oppdatert lønnen?
silkeføre Skrevet 20. juli 2007 #2 Skrevet 20. juli 2007 Min lønn blir justert på august-lønnslippen, sender ikke søknad til NAV før jeg får den.
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2007 #3 Skrevet 20. juli 2007 Har din gruppe fått økt lønn, da? Det er ikke noe felles oppgjør for alle som har jobb. Er du blant dem som fikk økt lønnen skulle dette ha vært justert i mai.
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2007 #4 Skrevet 20. juli 2007 men ikke alle av oss som får det på slippen før i august. vi får etterbetalt da..
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2007 #5 Skrevet 20. juli 2007 Det står i kontakten min a "ordinær lønnsvurdering skal finne sted en gang i året, april mpned hvert år" Skal ikke jeg da få den prosenten som kommer ut av felles oppgjøret? Jeg får ikke sendt inn søknad før etter termin, får jeg da "etterbetalt" det jeg har krav på?
aanonym Skrevet 20. juli 2007 #6 Skrevet 20. juli 2007 Tror du bør kontakte forbundet ditt for å sjekke om du/din gruppe var blant dem som fikk økt lønn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå