2 gutter og 1 jente Skrevet 20. juli 2007 #1 Skrevet 20. juli 2007 noen som har nettsider og anbefalinger?? hadde blitt veldig glad for hjelp!!!
2 gutter og 1 jente Skrevet 20. juli 2007 Forfatter #5 Skrevet 20. juli 2007 heter det ikke babymonitor? ble saa usikker. saann dings som lar oss faa hoere babyen naar han ligger i et annet rom. eventuelt med kamera...? noen som har nettsider?
Gjest Skrevet 20. juli 2007 #6 Skrevet 20. juli 2007 Mange kaller det vel for en babycall?? Her er en side med forskellige modeller, men den er på dansk :-) http://www.babysam.dk/default.aspx?load=main&data=productlistpaging&Paging=1&Curpage=1&Key=Alarm
mamma til en prinsesse Skrevet 20. juli 2007 #7 Skrevet 20. juli 2007 www.teknikmagasinet.no Søk på baby monitor. kan bestilles der og ellers så har teknik magasinet 7 butikker i Norge. har ikke baby monitor selv så vet egentlig ikke noe om den
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå