Anonym bruker Skrevet 19. juli 2007 #1 Skrevet 19. juli 2007 er det flere som studere fulltid og har små barn også.jeg har veldig lyst å studere md små babyen min. de som gjør det ,kan gi mg noen råd . and fortelle mg hvordan går dt? og hva syns de.
LisaColli Skrevet 19. juli 2007 #2 Skrevet 19. juli 2007 jeg har permisjon fra studiene, hadde ikke klart å studere med en liten baby.. skal begynne igjen når snuppa er 1 år. hvor gammel er babyen din da?
Gjest Skrevet 20. juli 2007 #3 Skrevet 20. juli 2007 jeg studerte hjemmefra, og gikk på skolen til prøver, og prosjekt. hadde da med lillegutt.. satt med han på fanget, mens jeg hadde prøver, ammet under prøver.. osv. hehe.. det gikk nu på et vis.. hadde 4,7 i gjensnitt til jul, (gravid) fikk lillegutt i slutten av januar, og fikk 4,3 i gjensnitt til sommern.. synes det var bra jeg.. nå prøver jeg å finne dagmamma til lillegutt, som snart er 6 månder.. så jeg kan fortsette nå til høsten..
babyandme Skrevet 20. juli 2007 #4 Skrevet 20. juli 2007 Jeg har begynt på brevkurs, kan lese hjemme og ta det i eget tempo. Passer meg veldig bra hvertfall:)
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2007 #6 Skrevet 20. juli 2007 1+1+1=4 du du er ganske mye inspiriende person. tusen takk for din svar.
Anonym bruker Skrevet 20. juli 2007 #7 Skrevet 20. juli 2007 Jeg studerer medisin, og det går helt fint Jeg var selv hjemme de 10 første ukene, deretter var mannen hjemme i 8 uker mens jeg hadde praksis. Pumpet på kvelden, ammet på morgenen, og pumpet det andre brystet. Da hadde de to måltider. De kom på sykehuset midt å dagen så jeg kunne amme da, og samtidig pumpe andre brystet. Dermed hadde de nok melk til jeg kom hjem. Litt mer styr, men det er verdt det Nå har jeg vært hjemme i ferien, og til høsten skal mannen være hjemme igjen. Da blir det vel litt samme opplegg, i tillegg til grøt osv. er mamma fra 4 - 7 og når mini har lagt seg kan jeg lese. Så for meg er det kort sagt mannen som er redningen
Gjest Skrevet 20. juli 2007 #8 Skrevet 20. juli 2007 det var koselig å høre ) man klarer det man vil.. det er tungt, men jeg vil prøve så godt jeg kan, å gjøre ferdig studiene )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå