Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Er på besøk fra 2. tri. Er mye plaget med migrene (uke 14) og lurer på om dette kan vare ut hele svangerskapet eller om det er noe som roer seg etterhvert. Det er jo selvfølgelig ingen fasitsvar, men trenger litt "trøst" hvis det finnes... Orker ikke tanken på 5 mnd til med migrene! Takk for svar!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

er på besøk fra 2 trimester selv. slet med migrene selv, prøvde akupunktur. hjalp meg mye, i uke 19-20 var jeg helt kvitt den. verdt å prøve ;)

Skrevet

Takk for svar! Tror nok jeg må prøve dette hvis det ikke bedrer seg. Har du vært plaget med migrene utenom svangerskapet?

Skrevet

Jeg hadde migrene i 1,5 mnd konstant. Begynte i ca uke 25 tror jeg. Plutselig en dag var det bare vekke. Jeg ble sykemldt fra jobben, og fikk slappe helt av. I tillegg gikk jeg til fysioterapeut for å løsne opp i nakken. Etter disse 1,5 mnd har jeg bare hatt normale migreneanfall 2 - 3 ggr som har vart i 2 dager (sånn som jeg har det når jeg ikke er gravid).

Skrevet

Jeg hadde også migrene,ble 100% sykmeldt i 14 dager,for deretter å starte på i aktiv sykmld. dette hjalp meg, å migrenen forsvant;)

Tar jeg ikke helt feil,så var dette i uke 25-30.....en eller annen gang -da hadde jeg vært plaga med migrenen ei go stund,men trodde egentlig det var vanlig under graviditet.....men så feil kan man jaggu ta;)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...