solastråler Skrevet 18. juli 2007 #1 Skrevet 18. juli 2007 Aner ikke hvorfor, men jeg gleder meg slik. Jeg gler meg til og pynte og stesje meg opp. Er ikke så ofte ute. Ungene skal svigers ha så det blir en herlig kveld sammen med min kjære. Det er mitt søskenbarn som gifter seg. Og de har invitert veldig mange til kaffe, så det skal bli kjekkt og få tilbring kvelden, sammen med gammle venner. Flere som skal i bryllup og som gler seg like mye som meg?
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 18. juli 2007 #2 Skrevet 18. juli 2007 Hihi. Skjønner deg godt jeg. Skal i brylupp i februar og gleder meg allerede. Hehehehe.
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 18. juli 2007 #3 Skrevet 18. juli 2007 Jupp vi skal også på lørdag!! Er veldig spent på festen selv om jeg ikke gledegledegleder meg så veldig til akkurat den, men gleder meg VILT til at jeg og gubben skal ha en HEL helg for oss selv )))))
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå