ks23 med William og Lucas Skrevet 17. juli 2007 #1 Skrevet 17. juli 2007 begynnte såvidt og løsne selv så vi tok på litt olje og da kunne forsiktig gre ut resten. Nå har virker de skikkelig tørre på hodet siden nesten alt håret gikk bort og det har på en måte sprekt opp litt?? Noen fler som opplevde dette?Eller som har gjort det samme? Stakkar håper ikke det er vondt for dem. Håper på raskt svar.
mammantilverdensbestebarn Skrevet 17. juli 2007 #2 Skrevet 17. juli 2007 Jeg gjorde det samme med gutten min. Leste i et baby-magasin at man kunne ta litt olje på og la det løsne. Løsnet fint, og jeg bare vasket det forsiktig bort med en klut. Han mistet ikke hår, eller ble tørr... så har ikke noe erfaring på akkurat det.. men kanskje det blir litt bedre med en mild baby-fuktighetskrem?
Gravenstein Skrevet 17. juli 2007 #3 Skrevet 17. juli 2007 Smør inn med olje i hodet før neste bad - la det sitte en liten time. Det virket fint her når minsten fikk tørr hodebunn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå