*mamma* snart bryllup Skrevet 17. juli 2007 #1 Skrevet 17. juli 2007 Har så vondt oppforvenstre øye (rett ved øyebrynet) , Hadde det i går også, da kom det ikke før 12 tiden som nå, så ble det værre og værre. Hver gang jeg bøyde meg ned føltes det ut som det skulle eksplodere. Kom hjem i 5 tiden tok tablett og det forsvant nå begynner jeg å kjenne det igjen. Akkurat som et blåmerke som noen trykker på. Det dunker hele tiden og gjør veldig vondt. Er frisk ellers. Ble litt rotete dette, men håper noen forstå og vet:)
*mamma* snart bryllup Skrevet 17. juli 2007 Forfatter #3 Skrevet 17. juli 2007 Trodde liksom en måtte være forkjøla eller tett nese eller no for å få det?
Guttemamma til tusen :) Skrevet 17. juli 2007 #4 Skrevet 17. juli 2007 synes også det høres ut som bihulebetennelse.. nei, du trenger ikke være forkjøla for å få det! Det som hjelper veldig godt helt i begynnelsen av betennelsen (før den får satt seg skikkelig) er å sprute inn MASSE saltvann, for så å snyte det ut igjen..gjennta flere ganger! Dette gjorde jeg da jeg hadde skikkelig trykk i panna, uten å være forkjøla eller noen ting, og til min ovveraskelse kom det ut små illgrønne klumper(sorry detaljer), og trykket letta i panna... helt typisk betennelse farge!
LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 17. juli 2007 #5 Skrevet 17. juli 2007 Bihulbetennelse eller infeksjon i øyet. Har hatt begge deler selv. Med bihulbetennelse trenger du nødvendigvis ikke være tett eller føle deg syk. Hadde infeksjon i øyet for noen uker siden, da var det vondt i øyet, slik du beskriver, men etter noen dager fikk jeg litt synsforstyrrelser og det begynnte å væske. Du kan jo se det an ettpar dager før du drar til legen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå