Gjest Skrevet 15. juli 2007 #1 Skrevet 15. juli 2007 Bare en liten bønn "hvem det nå enn går an å be om sånt" om at jeg må bli gravid snart! Og at alle dere andre også blir det så klart! Pliiiiiiiiiiiiiiiiiiis!
♥Koseklumpen-3 barnsmor♥ Skrevet 16. juli 2007 #2 Skrevet 16. juli 2007 Henger meg å denne! Nå er snuppa snart 1 år og jeg hadde syntes det passet med maks to år i mellom. Men her sitter jeg med tante Rød på besøk...sukk!
bittelill Skrevet 16. juli 2007 #3 Skrevet 16. juli 2007 Jeg leste et sted at det faktisk hjelper å be til gud om å bli gravid!! Jeg er ikke kristen eller noe selv, men kanskje bare følelsen av å be om noe gjør at en føler at en legger ansvaret litt i andres hender? Hehehe jeg bare kom på det da jeg leste din bønn
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå