Gå til innhold

dere som har opplevd ma


Anbefalte innlegg

Skrevet

hvor lenge blødde dere? Har blødd/hatt brun utflod nå i to uker... er det normalt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

takk for det. Går bra er bare lei av at det går galt. klar for å bli gravid igjen og ventinga gjør meg gal.

 

Du da?

Skrevet

Jeg blødde i ca 2 uker etter utskrapningen

Skrevet

tok det lang tid før du ble gravid igjen da athene75?

Skrevet

Jeg bloedde i ca 3 uker etter utskrapning og testet negativt paa graviditetstest foerste gang 4 uker etter. Noeyaktig 5 uker etter kom mensen tilbake. Lykke til, haaper det ikke varer saa lenge!

Skrevet

Jeg blødde i 3-4 dager, gradvis mindre, og hadde litt brun utflod etter det. Fikk mensen ca 4 uker etterpå, og for første gang ble jeg glad for å se den- det betyr at kroppen er back on track.

 

Når jeg møter min kjære i kveld etter litt ferie på hver vår kant av landet..... blir det masse kos..... i senga;)

Skrevet

hehe. er litt forskjell på kroppene da. Håper jeg er tilbake i vanlig syklus snart hvertfall så vi kan fortsette jakten på spiren:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...